Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник хуртовина, до чого сниться хуртовина уві сні

Бачити уві сні хуртовину, що розбушувалася заметіль, завірюху, застеляють все навколо снігом — до яскравих, насичених подіями днів. Втрата розуму через бурхливі любовних романів, розрив старих зв’язків, круговорот подій, за якими встежити не завжди буде можливо — це саме те,, до чого сниться снігова стихія. Сонники попереджають про появу заплутаних справ, турбот з дітьми.

Пророцтва сонника Міллера

Психолог стверджує, що хуртовина уві сні означає появу недоброзичливців, заздрісників, які будуть намагатися всіляко нашкодити. При цьому точно вказує, до чого сниться, якщо заметіль:

 • Підганяє в спину — до суспільного визнання заслуг;
 • Зупиняє — до перешкод, перешкод в справах;
 • Сипле сніг в обличчя — до обмовам, пліток;
 • Намагається закрутити — до раптового роману;
 • Кидає в замет — до здійснення бажань.
 • Долайте труднощі весело

  Зима уві сні означає важкі часи. Наснилося, що довелося сидіти в приміщенні і спостерігати за хуртовиною з вікна, будьте впевнені — з труднощами ви впораєтеся «за дві секунди». А якщо ще впустіть до себе змерзлі подорожнього, напоїть його чаєм, поки на вулиці завиває хуртовина — то допоможете і друзям вибратися з халепи.

  Сонник Цветкова однозначно трактує,, до чого сниться бути заваленим заметами після хуртовини. Над вашим проектом нависне загроза фінансових втрат. Справитися зі складним становищем можна буде лише ціною великих душевних мук і додатком максимуму зусиль.

  Не втрачайте розум через любов

  До чого сниться хуртовина, можна зрозуміти по відчуттях уві сні. Наприклад, наснилося, що ви змерзли і не бачите, куди потрібно йти через заметіль. Сонники прогнозують різке охолодження між партнерами аж до розставання. А ось буря і завірюха, які замість холоду викликають жар — означають тривалий запаморочливий роман.

  Бачити себе і кохану людину, мопеді санях під красивими мереживами сніжинок під час хуртовини, — до повної втрати орієнтації в часі. Тлумачення сну в сонник Ванги зводиться до застереження, що любов може принести в результаті біль і страждання одному з партнерів.

  Будьте обережні — конкуренти не дрімають

  Наснилося, що не можете пробратися в пургу до призначеного місця — будьте готові просити допомоги у друзів, самі не впораєтеся з навалилися проблемами, неприємними ситуаціями. Про легких перемоги доведеться забути і докласти чимало зусиль.

  Бачити уві сні холод, зиму, стати заручником хуртовини, яка засипала снігом дерева, будинки по самі дахи — до недобросовісних колег і партнерів по бізнесу. Якщо наснилася хуртовина, застеляють попереду дорогу, сонник Ванги попереджає, що від вас будуть приховувати важливу інформацію і обманювати.

  Сонник хуртовина, до чого сниться хуртовина уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: