Сонник хуртовина, до чого сниться хуртовина уві сні

Бачити уві сні хуртовину, що розбушувалася заметіль, завірюху, застеляють все навколо снігом — до яскравих, насичених подіями днів. Втрата розуму через бурхливі любовних романів, розрив старих зв’язків, круговорот подій, за якими встежити не завжди буде можливо — це саме те,, до чого сниться снігова стихія. Сонники попереджають про появу заплутаних справ, турбот з дітьми.

Пророцтва сонника Міллера

Психолог стверджує, що хуртовина уві сні означає появу недоброзичливців, заздрісників, які будуть намагатися всіляко нашкодити. При цьому точно вказує, до чого сниться, якщо заметіль:

 • Підганяє в спину — до суспільного визнання заслуг;
 • Зупиняє — до перешкод, перешкод в справах;
 • Сипле сніг в обличчя — до обмовам, пліток;
 • Намагається закрутити — до раптового роману;
 • Кидає в замет — до здійснення бажань.
 • Долайте труднощі весело

  Зима уві сні означає важкі часи. Наснилося, що довелося сидіти в приміщенні і спостерігати за хуртовиною з вікна, будьте впевнені — з труднощами ви впораєтеся «за дві секунди». А якщо ще впустіть до себе змерзлі подорожнього, напоїть його чаєм, поки на вулиці завиває хуртовина — то допоможете і друзям вибратися з халепи.

  Сонник Цветкова однозначно трактує,, до чого сниться бути заваленим заметами після хуртовини. Над вашим проектом нависне загроза фінансових втрат. Справитися зі складним становищем можна буде лише ціною великих душевних мук і додатком максимуму зусиль.

  Не втрачайте розум через любов

  До чого сниться хуртовина, можна зрозуміти по відчуттях уві сні. Наприклад, наснилося, що ви змерзли і не бачите, куди потрібно йти через заметіль. Сонники прогнозують різке охолодження між партнерами аж до розставання. А ось буря і завірюха, які замість холоду викликають жар — означають тривалий запаморочливий роман.

  Бачити себе і кохану людину, мопеді санях під красивими мереживами сніжинок під час хуртовини, — до повної втрати орієнтації в часі. Тлумачення сну в сонник Ванги зводиться до застереження, що любов може принести в результаті біль і страждання одному з партнерів.

  Будьте обережні — конкуренти не дрімають

  Наснилося, що не можете пробратися в пургу до призначеного місця — будьте готові просити допомоги у друзів, самі не впораєтеся з навалилися проблемами, неприємними ситуаціями. Про легких перемоги доведеться забути і докласти чимало зусиль.

  Бачити уві сні холод, зиму, стати заручником хуртовини, яка засипала снігом дерева, будинки по самі дахи — до недобросовісних колег і партнерів по бізнесу. Якщо наснилася хуртовина, застеляють попереду дорогу, сонник Ванги попереджає, що від вас будуть приховувати важливу інформацію і обманювати.

  Сонник хуртовина, до чого сниться хуртовина уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: