Сонник хочуть посадити до в’язниці, до чого сниться хочуть посадити до в’язниці уві сні

Уві сні вас хочуть посадити до в’язниці? В реальності гряде душевна травма, депресія, тяжка хвороба, ускладнення в справах або навіть проводи в армію. Як зрозуміти,, до чого сниться цей несподіваний сюжет? Сонник пропонує повне тлумачення.

Думка Міллера

Привиділося, що хтось намагається засадити за грати абсолютно незнайомої персонажа? Сонник думає: ви занадто боїтеся невдачі, а тому не зважитеся на радикальні зміни.

Довелось бачити, що хочуть посадити до в’язниці саме вас, а ви уві сні відчайдушно чините опір? Це бачення означає: ви вдало завершите якесь починання.

Боріться!

До чого сниться спроба запроторити вас за грати? Гряде подія, в ході якого відчуєте справжню безпорадність.

Добре бачити в ночі, що вдалося уникнути арешту або втекти з самої в’язниці. Сонник впевнений: ви маєте всі шанси, щоб стати абсолютним переможцем. Правда, поборотися все-таки доведеться.

Наснилося, що ви опинилися в застінках, незважаючи на всі зусилля? Попереду важкий життєвий етап, який негативно позначиться на подальшій долі.

Згадайте!

Уві сні вас запідозрили в тяжкому злочині? Сонник радить пригадати, чи були для цього підстави.

Якщо ви не зробили нічого поганого, то в реалі обійде конкурентів і суперників. У зворотній ситуації будьте готові до неймовірно складною смузі невезіння і невдач.

Що далі?

Що значить, якщо вас заарештували і відправили уві сні в місця не настільки віддалені? Сонник попереджає: наяву зазнаєте поразки в конкуренції.

Добре сновідеть, як ви примудрилися втекти. Це означає: незабаром деякі наболілі проблеми благополучно вирішаться.

Коли привиділося?

До чого сниться, якщо вас не просто хочуть посадити до в’язниці, а вже посадили? Сонник радить врахувати день тижня, коли трапилося бачити вказаний сюжет.

Наснилося, що ви в’язень? Заплановане діло реалізувати не вдасться. Але якщо ви стали в’язнем в ніч четверга, то в реальності зможете позбутися від якихось комплексів.

В ночі понеділка довелося ламати грати або здійснювати втечу? Бережіться: власне легковажність доведе до біди. Спроба звільнити ув’язненого уві сні середовища або п’ятниці попереджає про те, що доведеться розбиратися з чужими проблемами.

Ідентифікація

Наснилося, що хочуть посадити до в’язниці іншого персонажа? Щоб отримати найбільш точне тлумачення сну, необхідно хоча б приблизно ідентифікувати його особу.

 • Чоловіка — несподіванка, гідна пропозиція.
 • Жінку — осуд, неприємність.
 • Незнайомця — нерішучість, втрата впевненості.
 • Знайомого — отримання своєчасної допомоги.
 • Коханої людини — сумніви в його порядності, любові.
 • Любов або тиранія?

  До чого сниться розглянутий образ жінки? Є ймовірність, що вона скоро вискочить заміж або серйозно закохається. Для чоловіка цей же сюжет уві сні пророкує вигідну угоду і участь в якомусь прибутковій справі.

  Наснилося, що в’язниця загрожує близькому родичу? Сонник наполягає: ви занадто чіпляєтеся до домашніх, друзям або колегам. Змінитеся, інакше перетворитеся на місцевого тирана. Спроба звільнити з ув’язнення незнайомця символізує швидке позбавлення від самотності.

  Сонник хочуть посадити до в'язниці, до чого сниться хочуть посадити до в'язниці уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: