Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник хоровод, до чого сниться хоровод уві сні

Приснився хоровод сонники інтерпретують як відображення спільних занять з оточуючими. До чого він сниться, можна зрозуміти з сюжету, своїх відчуттів, інших деталей. Такий символ уві сні попереджає про проблеми, турботи, а дівчатам може обіцяти швидке заміжжя.

Відносини з дітьми

Бачити дітей, танцюючих хоровод уві сні — сновидец буде зайнятий проблемами своєї родини. Якщо ж веселий хоровод дітей приснився батькам, чиї син або дочка вийшли з підліткового віку — сонник вказує на надмірну опіку, що приводить до відсутності у них самостійності.

Ваше чадо плаче, відмовляється брати участь в хороводі дітей навколо ялинки? Незабаром повідомить про свої заняття, які викличуть у вас недовіру.

Спільні справи зі знайомими

До чого сниться самому разом з компанією весело кружляти навколо ялинки, вбраної для Нового року? Сонник підказує: ці люди вплинуть на найближчі події, ви будете разом докладати зусиль, які принесуть користь всім.

Бачити загальний танець дорослих уві сні означає: той, хто лежить повинен змінити ставлення до справ. Він звик всього досягати самостійно, докладаючи неймовірних зусиль для цього. Але іноді можна скористатися підтримкою близьких, знайомих.

Брати участь в хороводі дорослих уві сні — безліч справ, які важко виконати, але не можна кинути. Перебувати всередині веселого кола — на сплячого наяву розраховують, однак він не відчуває себе впевнено.

Особисте життя і сім’я

Наснилося ходити в загальному колі дорослих, ошатних і веселих? Дівчатам сонник віщує швидке весілля. Юнакам — несерйозну зв’язок зі своєю ровесницею. Можливо веселий захід.

Спостерігати за хороводом родичів уві сні: сновидец може повторити долю одного з батьків. Коли ж ходили разом з усіма — з’явиться шанс залишити визначений шлях.

Сонник Міллера: невизначеність відносин

До чого сниться бачити, ніби дівчата в національному вбранні танцюють, взявшись за руки? Наяву сновидец не може визначитися щодо подальших відносин з подругою (другом).

Приготуйтеся вирішувати проблеми

Можливе й інше тлумачення сну про нього: незабаром виникне ситуація, коли потрібно буде діяти рішуче, швидко, щоб досягти мети. Можливо, доведеться ризикнути всім заробленим.

До чого сниться водити хоровод під сумну музику, відчуваючи печаль? Наяву втратите когось із кола знайомих або порушиться звичний уклад життя. Це може бути звільнення колеги, нове керівництво або навіть смерть знайомого.

Водити його з іншими уві сні, не відчуваючи радості — сонник підкреслює: людині доведеться здійснювати монотонні, безглузді дії. Таке топтання на місці означає заняття чимось порожнім, нудним.

Подробиці сновидіння

Пригадайте, як саме він приснився:

 • Бачити з боку безліч людей, що ведуть хоровод — сновидец стане організатором свята;
 • Самому брати участь зі знайомими — розмови і незначні справи заважають досягти результатів;
 • Спостерігати за друзями, що кружляють хороводом — сплячий приверне їх до спільної роботи;
 • Стояти в центрі — неможливість вирватися із замкнутого кола;
 • Водити його, відчуваючи безрадісні емоції — судовий розгляд, довга тяганина.
 • Сонник хоровод, до чого сниться хоровод уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: