Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник хом’як, до чого сниться хом’як уві сні

Хом’як — це дрібний гризун, який є символом хазяйновитість, з одного боку, і якоїсь обмеженості — з іншого. Дійсно, якщо вірити одним сонникам, то таке сновидіння приносить з собою радісні безхмарні дні. Інші тлумачі лякають прогнозами про можливі хвороби внутрішніх органів, а також про те, що потрібно уважніше дивитися за своїми кишенями і гаманцем, оскільки вас найближчим часом можуть обікрасти. Для того щоб конкретніше дізнатися,, до чого сниться цей гризун, постарайтеся пригадати деталі побаченого.

Знаходиться в клітці

Якщо маленький хом’ячок з сну сидить в клітці — радійте, адже справи підуть успішно. Це може бути результатом як ваших зусиль, так і потойбічного втручання, і впливу. У будь-якому випадку приснився в клітці хом’як — хороший знак.

Помер, убитий або проданий

Остерігайтеся, якщо уві сні ви побачили мертвого хом’яка. Сонник Гришиной стверджує, що він несе з собою крах всіх планів.

Якщо ж примарилося, що ви його продали або вбили, то скоро матеріальне становище похитнеться не в кращу сторону.

Сучасний сонник переконаний, що тих людей, яким приснився мертвий хом’як, очікує закінчення кар’єри.

Колір шёрсткі

Побачений уві сні білий хом’як, символізує те, що ви потрапите під вплив людини, який змінить ваше життя, похитне життєві позиції, погляди на багато речей.

Їсть або народжує

Якщо ви дивитеся уві сні на те, як звір їсть, набиваючи щоки, то ваше становище помітно покращиться завдяки ощадливості і обережності.

Розгледіти в сновидінні народжувати хом’яка — до додатку доходів, просуванню по кар’єрних сходах. Вас чекає успіх, принаймні, багато тлумачів в цьому впевнені.

Кусається або тікає

Якщо ж наснилося, що хом’як вас вкусив — будьте готові до того, що через жадібність можуть постраждати фінанси.

Якщо сниться тікає від вас хом’як, то мають бути зайві непередбачені витрати. Універсальний сонник рекомендує не витрачати гроші на непотрібні речі.

Різні тлумачення

Якщо приснилося дуже багато хом’яків, що бігають по будинку, то з’являться нові джерела доходу і значно покращитися матеріальне благополуччя.

Виявили уві сні в своєму будинку гризунів? Чекайте процвітання і благополуччя.

Жіночий сонник вважає, що примарилося гризуни обіцяють нові знайомства з впливовими людьми, які працюють на біржах, в сфері фінансів, в оптовій торгівлі. Ще один варіант пояснення,, до чого сниться аналогічний сюжет — вчинення помилки в прийнятті важливого рішення.

Сонник Міллера запевняє, що, якщо вам наснився хом’як, то скоро справи підуть добре, ви легко поправите свій стан.

Якщо розглянули в баченні у себе в квартирі хом’яка, хоча його туди ніхто не приносив, готуйтеся: скоро буде новосілля в новому житлі.

Якщо сниться, що купуєте хом’ячка, чекає хороше знайомство з людиною, з яким будете в товариських стосунках.

В основному всі прогнози зводяться до змін матеріального становища. Вже будуть ці зміни позитивні або негативні — це залежить від деталей сну.

Сонник хом'як, до чого сниться хом'як уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: