Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник холодна вода, до чого сниться холодна вода уві сні

Найчастіше вода, побачена уві сні, віщує якісь події, які стрімко увійдуть в життя сновидіння. А якщо приснилася холодна вода, то варто задуматися, чи все в житті відбувається так, як хотілося б. Дати однозначну відповідь,, до чого сниться крижана водичка, не може жоден сонник, так як все вирішують деталі.

Сонник Густава Міллера

Дуже багато тлумачень сну, в якому присутня холодна вода, є в сонник Міллера. Щоб зрозуміти, до чого вона сниться, необхідно розглянути кожен сюжет окремо.

 • Ходити босоніж по льоду — втратите спокій через швидкоплинних радощів.
 • Обливатися крижаною водою — до душевного очищення, ймовірно, позбудетеся від чогось, що вас гнітить.
 • Плисти на човні по озеру і бачити навколо себе крижини — хтось із вашого оточення тільки вдає, що ви йому приємні.
 • Вас облили уві сні крижаний водицею — почуєте неприємну новину.
 • Тонути в ополонці — до хвороби.
 • Загартовування, як символ безстрашності

  Наснилося, що ви купаєтеся в обледенілому озері? Це означає, що вас нічим не злякати. Купатися у воді з льодом і відчувати при цьому бадьорість — ви не розгубитеся в скрутну хвилину і зумієте прийняти правильне рішення. Але якщо ви уві сні купалися і відчували дикий холод — краще утримайтеся від прийняття будь-яких рішень.

  Пірнати уві сні в море взимку — ви скорите когось своєю рішучістю. А ось стрибати в басейн з льодом, означає, що ви без коливань встанете на захист своїх друзів в спірному моменті, пророкує Східний сонник.

  Випробування холодом, або Не піддавайтеся на провокації

  Цікавить,, до чого сниться залізти ногами в крижану воду на спір? Все просто: хтось вирішить перевірити вашу рішучість і силу волі. Якщо залізти ногами в лід уві сні вам було просто — ви зможете перемогти в цьому протистоянні; не змогли втриматися і витягли ноги — в реальності постарайтеся не допустити ситуації, в якій вам доведеться щось доводити.

  Наснилося, що друзі умовили вас зануритися в ополонку? Це як раз той випадок, коли ваш програш в суперечці може зіграти вам на руку, підштовхнувши до рішучих дій, підказує сонник пастора Лоффа.

  У полоні у холоду, або Вас чекають несподівані труднощі

  Впасти уві сні в зимовий водойму і плавати серед крижин в очікуванні допомоги — знак несподіваних проблем, які будуть валитися на вас одна за одною, пророкує Місячний сонник. Якщо уві сні ви можете плавати — то зумієте розібратися зі своїми неприємностями. Гірше, якщо наснилося, що ви заклякли настільки, що не в силах плавати. Це сновидіння обіцяє досить великі неприємності.

  Впасти в ополонку і потонути — будьте дуже уважні до свого здоров’я, не виключені травми і аварії, підказує Циганський сонник.

  Спостерігати за зимовим водоймою — до коливань і нерішучості

  Багатьом цікаво знати,, до чого сниться чоловік, який спостерігає за холодною водою в річці. Якщо вода в річці була темна або каламутна — то це обіцяє коливання, приймаючи якесь важливе рішення. Причому ця нерішучість не безпідставні. Бачити уві сні, що водиця в річці чиста і прозора — не сумнівайтеся, все у вас вийде так, як потрібно.

  Бачити, що водичка в озері настільки чиста, що можна розглянути дно — до перемоги над власними страхами і комплексами.

  Холодна вода в побуті — символ холоду в стосунках…

  Тому, кому приснилось, що він приймає душ, з якого тече холодна вода, слід задуматися про свою поведінку з близькими людьми. Сновидець занадто різкий і холодний з рідними, і їхні стосунки то цього можуть постраждати. А ось мити голову холодній воді — це значить, що людина, якій наснилося подібне, занадто розважливий.

  Непогане тлумачення дає сонник міс Хассе, пояснюючи, до чого сниться, що ви змушені пити холодну воду. Сновидіння будуть оточувати чесні люди. А ось якщо вам довелося пити холодне молоко — стережіться пліток.

  Вмиватися прохолодною водицею — символ прозріння. Той, хто бачить таке уві сні, може бути впевнений, що його ніхто не обдурить. А митися в холодній воді — знак власної відкритості і чесності, пророкує Слов’янський сонник.

  Сонник холодна вода, до чого сниться холодна вода уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: