Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник холодець, до чого сниться холодець уві сні

Холодець — блюдо національне. Навряд чи англійцю таке присниться, а ось слов’яни можуть «насолоджуватися» цим стравою хоч щоночі. І ось, що цікаво: сонники по-різному інтерпретують подібні бачення. На те,, до чого сниться це блюдо, можуть впливати, як дрібні нюанси, уві сні побачені, так і те, в якій країні проживав укладач тлумача сновидінь.

Сонник Міллера

Густав Міллер не відав, що таке холодець, зате в його раціоні було родинне блюдо — холодець. І ось,, до чого сниться така їжа, за версією сонника Міллера.

Їсти холодець уві сні довелося? Це означає, що ви зіткнетеся з перешкод на шляху до заповітної мрії. Однак, незважаючи на всі ці перепони, ви зумієте досягти бажаного, якщо докладете зусиль. Молода господиня уві сні спостерігала за тим, як хтось готував драглисте страву — її чекають зустрічі з друзями. А якщо він приготувала його сама, то це означає сварку з найкращою подругою. Пригощати когось — до неприємного сюрпризу від цієї людини.

Готувати «холодну»: пояснення різних тлумачів

Якщо уві сні ви бачите, як варите або розливаєте холодець, то згідно сонником Білого Мага, в реальному житті вам не вистачає власних сил, щоб зміцнити свій авторитет в колективі, тому ви змушені будете звернутися за допомогою.

Інший сонник — Східний — обіцяє скандали «з душком», якщо уві сні ви варили холодець зі спеціями. А в сонник Цвєткова є таке тлумачення сну: варити холодець — це знак несподіваних, але бажаних гостей; розливати його по мисках — гості принесуть багато клопоту.

Знатне частування, або Дружні стосунки

Якщо вас цікавить,, до чого сниться мрія, в якій ви пригощаєте гостей власноруч звареним холодцем, то можете розраховувати на те, що ваша репутація і авторитет піднімуться в очах оточуючих. А ось різати холодець на частини і пригощати ним своїх друзів — символ непорозуміння і розбіжності з ними наяву.

Вас уві сні пригощали холодцем? Зверніть увагу на своє здоров’я, можливо, в реальному житті ви підхопите якусь інфекцію від людини, який вам наснився. А ось якщо ви самі різали і накладали «холодну» по тарілках — носієм вірусу будете ви.

Ситний обід — Від удачі до поганого впливу

Наснилося, що ви їсте холодець? Не полінуйтеся дізнатися, до чого це сниться. Сонник міс Хассе пророкує безперешкодне досягнення найсміливіших починань того, кому уві сні випала удача є драглисте страву. А якщо ви їсте і відчуваєте холод, що виходить від тарілки, або неприємний запах, то це означає, що хтось дуже погано впливає на вас.

Як впливає м’ясо на наступні події

Серед маси тлумачень,, до чого сниться холодець, можна виділити особливу групу — приснилося м’ясо, з якого було приготовлено страву.

 • Холодець зі свинячих ратиць — до від’їзду родича в далеку країну.
 • Свинячу голову розбирали — думки похмурі будуть сильніші.
 • Бачити заливне з курки — символ клопоту з домочадцями.
 • Рибне заливне — до вдалому збігу обставин.
 • Багато різного м’яса бачите в каструлі — до образ, причому дурним.
 • Одна «дрожалка» в тарілці — будете коливатися в якомусь питанні.
 • Сонник холодець, до чого сниться холодець уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: