Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник втратити, до чого сниться втратити уві сні

Позбутися своїх речей уві сні часом так само неприємно, як і наяву. Хочете з’ясувати,, до чого сниться подібне? Сонник радить звернути увагу на те, яка саме річ була загублена.

Лишається взуття

Втратити уві сні туфлі — до довгої дорозі. Сучасний сонник обіцяє довгий шлях. Ви можете відправитися у відрядження або ж просто відправитися в тривалу подорож. У будь-якому випадку повернетеся ви з поїздки нескоро. Жіночий тлумач роз’яснює,, до чого сниться втрата чобіт. Подібний сюжет обіцяє лише всілякі неприємності і переживання. Жіночий сонник рекомендує не витрачати себе на безглузді переживання, а зосередитися на вирішенні серйозних проблем. Якщо приснилося, що ви позбулися тапочок, приготуйтеся до переїзду. Ще втратити капці в сновидінні можна до зміни статевого партнера. Новий коханий подарує багато приємних незабутніх моментів. Втратити в нічних мареннях черевики, означає пережити непростий період у взаєминах з найкращим другом. Універсальний сонник переконаний, що ряд розбіжностей спровокує охолодження ставлення, а то і зовсім хворобливий розрив.

Одягу

Гришина розтлумачує,, до чого сниться втратити в нічних мареннях різні речі. Якщо ви не могли відшукати куртку або пальто, значить, в реальному житті зможете з непростої ситуації витягти для себе вигоду. Сонник Гришиной рекомендує не квапити події і не приймати надмірно імпульсивних рішень. Якщо приснилося, що не можете відшукати труси, потурбуйтеся про свою репутацію. Недоброзичливці можуть її неабияк «підмочити». Уникайте надмірно емоційного з’ясування стосунків. Подібні розбирання лише ще більше погіршать ваше поточне положення. Втратити уві сні свою шубу, означає в реальності позбутися заступництва впливового людини. Без сумніву, тепер доведеться складніше, ніж раніше, але, тим не менш вдасться самостійно впоратися з усіма складнощами.

Якщо сниться, що втрачена річ, не дивлячись на всі ваші зусилля так і не знайшлася, приготуйтеся пережити непростий період. Матеріальні труднощі, проблеми з пошуком роботи, нерозуміння з коханою людиною — все це доведеться пережити найближчим часом. Попало в сновидінні втратити валізу з речами? Сімейний сонник обіцяє сімейні сварки, і навіть великий грошовий програш. Недорахуватися уві сні всього одягу, значить, випробувати сильне розчарування. Якщо приснилося, що кудись подівся ваші штани або плаття, приготуйтеся до розлучення. Розлучення не буде для вас сильною трагедією, адже ви давно внутрішньо готові до нового життя. Втратити шапку — до численних клопотів і далекій дорозі.

Людини

Випробувати в баченні гіркоту втрати можна не тільки через бездушних речей, а й через втрату коханої людини, дорогого серцю. Втратити уві сні сина, означає пережити велику втрату. Універсальний сонник попереджає про сильні переживання і тузі, які доведеться випробувати.

Якщо сниться, що ніяк не можете зустрітися з чоловіком, то готуйтеся до розладу у взаєминах з ним. Втратити, а потім знайти чоловіка — до подолання кризового періоду і зміцненню любовних зв’язків. Сонник Мандрівника вважає, що втратити в нічних мареннях улюблену дружину — до гармонії в сімейних відносинах. Якщо на місці дружини була мама або сестра, доведеться поборотися за здійснення своїх бажань. Але, прикладаючи колосальні зусилля для досягнення мети не забувайте, що вона того варта. Якщо приснилося, що втратили людину і шукали його, але так і не знайшли — це обіцяє втрату мрії і життєвих прагнень. Сучасний сонник рекомендує не впадати в депресію, а скоріше вплутуватися в нову справу. Нехай навіть воно буде кілька недолугим. Втратити уві сні внучку — до клопотів, пов’язаних з маленькими дітьми. Якщо втрачений дитина — хлопчик, то в житті вам певного чогось не вистачає для щастя. Сонник Езопа попереджає про втрату цілей і прагнень на певний термін. Якщо сниться, що ви не можете відшукати дочку, значить, в реальності переживаєте і турбуєтеся про неї. Втратити дівчину — до сварки з подругою, кого-то з близьких — до розбіжностей з родичами.

Документів і грошей

Уві сні втратити паспорт — до неприємностей на роботі. Аналогічно пояснюється і те,, до чого сниться позбутися документів. Сучасний сонник вважає, що втратити в сновидінні гаманець з грошима — до збитків. Зверніть увагу на загублену суму. Чим вона була більше, тим відчутніше будуть збитки.

Прикраси, аксесуари

Втратити в нічних мареннях хрестик — до швидких неприємностей, які зваляться «як сніг на голову». Виявити уві сні зникнення золотої сережки — до самотності. Східний сонник також передрікає непрості взаємини з коханим або коханою. Ще один варіант пояснення,, до чого сниться втрачена сережка — відчувати страх втрат і змін. Знайти після тривалих пошуків сережку — до душевної рівноваги. Наснилося, що недорахувалися рукавички? Сучасний сонник передрікає важкий період, пов’язаний з розлукою з коханою людиною. Якщо сниться, що кудись поділася золотий ланцюжок, то будете лінуватися. Але, остерігайтеся проявляти надмірну безтурботність, так ви ризикуєте втратити з поля зору важливі проблеми.

Втратити в сновидінні годинник представниці прекрасної статі, означає в реальному житті зіткнутися з труднощами на службі. Опис,, до чого сниться пропажа очок, є у Гришиной. Сонник Гришиной переконаний, що такий сюжет є попередженням. Бійтеся позбутися власної нерухомості. Якщо замість окулярів ви не побачили на своєму місці сумочки, значить, мають бути серйозні розтрати на речі, зовсім вам непотрібні. Втратити уві сні камінь — знак крихкого і недовгого щастя. На жаль, вплинути на це ви ніяк не можете. Залишається лише змиритися. Якщо приснилося зникнення браслета, приготуйтеся вирішувати ряд проблем зі здоров’ям.

Домашнього вихованця

Якщо уві сні ви покликали свою собаку, а вона так і не відгукнулася на заклик — позбудетеся друзів після якогось конфлікту. Наснилося, що втратили кішку? Зіпсуються стосунки з другою половиною. Аналогічно слід розуміти і сюжет, в якому побачили кота. Втрата кошеня — знак неминучих сварок і конфліктів.

Органу, частини тіла

Випав зуб? Універсальний сонник попереджає, що хтось із ваших родичів може захворіти. Якщо була видна кров, то це буде дуже близька людина. Втратити уві сні руку — до серйозних проблем у одного, ногу — до зниження по службі. Втратити в баченні невинність, означає наяву стати більш розважливим людиною, ніж раніше. Ви вже не будете дивитися на світ через рожеві окуляри. Якщо приснилося, що випало волосся, слід бути більш обережним у питаннях свого майна. Зниження гостроти зору передрікає обман з боку оточуючих людей.

Якщо ви не змогли зберегти вагітність, то в реальному житті позбудетеся сенсу життя. Втратити голос, означає страждати від нерозуміння в своїй власній сім’ї. Недорахуватися пальця — до клопотів. Шеремінская вважає, що втрата уві сні одного або відразу обох очей, означає пережити смертельну небезпеку. Відчути, що втрачаєте уві сні свідомість — до душевних метань і переживань. Бережіть не у сні, а наяву свої нерви. Пам’ятайте, ваше здоров’я — первісна цінність.

Різні тлумачення

Десь залишили ключі від квартири і загубилися в здогадах, де їх можна відшукати? Східний сонник передрікає неймовірні пригоди. Ще один варіант тлумачення, до чого сняться ключі — до пліток і подразнення. Також втрачені ключі обіцяють відчуття власної неповноцінності. Якщо уві сні ви втратили телефон, значить, насправді втомилися від спілкування. Жіночий сонник рекомендує взяти квиток і відправитися в подорож на самоті. Це допоможе впорядкувати думки і «прийти в себе». Приснився втрачений чемодан — знак втрачених можливостей. Швидше за все, не вийде знайти бажану роботу. Також втратити в нічних мареннях багаж можуть ті люди, хто відчуває почуття жалю за минулим. Виявити у себе проблеми з пам’яттю — недобрий знак. Не виключено, що низка стресових ситуацій зажене в глибоку депресію, з якої буде неможливо вибратися без участі фахівця. Особливо якщо наснилося, що ви абсолютно нічого ні пам’ятайте. Чи не знайти уві сні на стоянці залишену там раніше машину — до втрати драйву і жаги до життя. Втратити уві сні ніж, означає нарешті помиритися з другом. Не чекайте від нього першого кроку. Ви можете це зробити самі.

Сонник втратити, до чого сниться втратити уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: