Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник втекти з в’язниці, до чого сниться втекти з в’язниці уві сні

До чого сниться, що вам вдалося втекти з в’язниці? Уві сні це завжди попереджає символ. Сонник радить в найближчий період ретельніше обдумувати власні дії і не робити необачних кроків.

Думайте!

Інтерпретацію сюжету варто почати з розбору його центрального образу. Так сама в’язниця символізує якусь пастку, але при цьому означає і відносний захист.

В останньому варіанті втечу із в’язниці сонник вважає нездатністю здійснити задумане і закликає гарненько подумати, перш ніж робити радикальні дії.

Як тлумачити?

До чого ще сниться, що ви задумали втекти з в’язниці? Уві сні це відображення подолання умовностей і відродження.

Щоб отримати правильне тлумачення сну, сонник радить добре згадати ряд нюансів.

Наприклад, з якого конкретно місця ви бігли, хто охороняв, скільки знадобилося часу на втечу, і чи було воно вдалим.

Кому приснилося?

Але, мабуть, найголовніше — кому саме довелося бачити такий оригінальний сюжет.

 • Одруженим / заміжнім — довгоочікуваний розлучення.
 • Жінці — її невірність.
 • Чоловікові — порушення закону.
 • Молодим — зіпсовані відносини.
 • Літнім — спокій.
 • Наснилося, що вдалося втекти з в’язниці? Всім без винятку сонник рекомендує задуматися над способом свого життя і при необхідності внести в нього коригування або ж кардинальні зміни.

  Обережніше!

  До чого ще сниться, що ви замислили втекти з в’язниці? Сонник вважає, що ризикована справа неодмінно обернеться великою удачею.

  Це ж бачення пророкує позбавлення від важкої недуги і перешкод, випадково що виникли на шляху. Наснилося, що ви вирвалися уві сні з полону? У комерційних і фінансових справах намітився явний прогрес.

  Але якщо в ході втечі ви отримали поранення, то наяву загрузнете в неприємності. Бачити, що ціла юрба в’язнів ламає грати — погано. Це знамення серйозних суспільних конфліктів, а також попередження про обман.

  Пророцтво Міллера

  Сонник Міллера при цьому впевнений: якщо втечу виявиться вдалим, то отримаєте прибуток і розплатитеся з боргами. Ще краще, якщо уві сні ви допомогли комусь втекти з в’язниці.

  Готуйтеся!

  До чого ще сниться подібний сюжет? Якщо втекти з ув’язнення вийшло в ніч п’ятниці, то в найближчому майбутньому доведеться вирішувати проблеми, пов’язані з родичами або друзями.

  Наснилося, що уві сні ви вкриваєте у себе в’язня, який втік із зони? В реалі відносини з ним навпаки стануть ще гірше.

  Все закінчилося!

  Якщо втеча не увінчалася успіхом, то сонник радить не приймати поспішних рішень. Вони принесуть одні біди і розчарування.

  Бачити, що для втечі ви зламали тюремні грати, означає, що в дійсності звільнитеся від тиску або впливу чужої волі.

  Успішна спроба уві сні символізує благополучне завершення важкого життєвого етапу.

  Не вийшло?

  До чого сниться, що ви намагалися втекти з в’язниці, але нічого не вийшло? Якась подія завдасть непоправної шкоди вашій репутації і призведе до серйозних збитків.

  Якщо уві сні вас знову повернули в місце ув’язнення, то вороги здолають вас в ході складної боротьби.

  Крім того сонник впевнений, що ви так і не зможете впоратися зі своїми пристрастями і дурними намірами, що явно ускладнить подальше існування.

  Сонник втекти з в'язниці, до чого сниться втекти з в'язниці уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: