Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник веселка в небі, до чого сниться веселка в небі уві сні

До чого вночі сниться веселка в небі? Згідно сонником — це дуже сприятливий символ, провісник щасливих подій, відмінних змін. Бачення уві сні обіцяє успішність, успішний хід справ, щасливий шлюбний союз, але іноді попереджає про захворювання або сварці з чоловіком (дружиною).

Попереду велике щастя

Наснилася кольорова веселка в небі, на якій ви розрізняєте всі сім кольорів? Це передвістя завершення одного життєвого етапу і початку нового. Потрібно бути сміливішими, слухати тільки своє серце, але керуватися розумом.

Бачити кольорову дугу над головою уві сні означає: треба буде небувале щастя. Для ділових людей — підтримка їхніх починань, для фермерів — багатий урожай.

До чого сниться кольорова веселка в небі закоханим? Сонник обіцяє: їх союз виявиться дуже щасливим.

Підтримка рідних, друзів

Наснилося бачити її на темному небі? Зараз сновидец знаходиться в складному становищі, але дуже скоро все зміниться на краще.

Спостерігали веселку уві сні на темному, нічному небосхилі? Сонник підказує: при важких обставинах можете розраховувати на своєчасну підтримку.

Різнобарвна дуга на нічному небі обіцяє слушні поради знайомих, друзів саме тоді, коли це буде дуже потрібно. Оцініть це і постарайтеся теж виявитися корисними для них.

Життя заграє новими фарбами

До чого сниться переливається всіма фарбами веселка в небі? Сонник пояснює: попереду очікується величезне щастя, велике везіння. Життя буквально перетвориться, заграє красивими відтінками. Насолоджуйтесь цієї радістю, але не забувайте ділитися щастям з оточуючими.

Чоловікові таке бачення обіцяє нові можливості на роботі, успішність, знайомство з досить впливовими покровителями.

Дівчині приснився сюжет віщує бурхливий роман з цікавою молодою людиною. Можливо, вона зустріне свого майбутнього чоловіка. Якщо кольори чудової дуги були насиченими, яскравими — ніякого негативу не залишиться, будуть тільки позитивні емоції, душевний підйом.

Можлива сварка або хвороба

Але якщо бачили бледнеющую веселку в небі — можлива сварка з другою половинкою, погіршення взаємин.

Наснилося перебувати прямо під нею? Тлумачення сну не дуже сприятливо: вас чекає захворювання.

Чи здійсняться найсміливіші мрії

Вона розташовувалася над лугом, полем? Можна починати нові справи, період буде дуже сприятливим. Над річкою, озером — віщує захоплюючу подорож.

Бачити багато веселок в небі уві сні означає, по сонником: незабаром зможуть здійснитися навіть самі нездійсненні мрії.

Скільки їх було?

Іноді уві сні можна побачити відразу кілька веселок:

 • Дві — будете коливатися при виборі одного з двох варіантів рішення;
 • Подвійна — попереду відмінні зміни, прекрасний час для самореалізації;
 • Три — несподівані сюрпризи, дуже гарні подарунки;
 • Чотири — знайдете переконаність у вірності своєї позиції;
 • Багато — належить безліч приємних відчуттів, можливість з’їздити в подорож.
 • Сонник Міллера: попереду великий успіх

  До чого сниться, коли вона розташована низько над кронами дерев? Наяву сновидіння очікує безперечний успіх у всіх підприємствах.

  Сонник веселка в небі, до чого сниться веселка в небі уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: