Все про сновидіння на SONNYK.COM.UA

Сонник весільна сукня, до чого сниться весільна сукня уві сні

Цей образ в сновидінні віщує якісь життєві зміни, можливо веселе проведення часу в компанії нових знайомих. Якщо плаття порвалося або забруднилася, будьте обачні, є ймовірність втратити свого коханого.

Як трактує сонник, весільну сукню на вас уві сні, обіцяє ґрунтовні зміни у вашому житті, можливо, вам доручать виконувати чужу роботу, яку ви виконаєте з задоволенням і при цьому познайомитеся з новими цікавими людьми.

Наснилося, що плаття стало дуже брудним прямо у вас на очах, значить, наяву вас чекають серйозні неприємності. Скоріш за все ви перенесете якусь хворобу, можливо навіть операцію.

В сонник Міллера весільну сукню — це символ якихось громадських занять, які принесуть нові знайомства та враження. Якщо наряд був зіпсований, значить, насправді вас чекає розрив відносин з дуже близьким для вас людиною.

В езотеричних сонник весільну сукню уві сні для реальної нареченої значить, ви занадто заклопотані майбутніми подіями і надто емоційні. Постарайтеся не забивати голову дрібницями і не хвилюватися, все пройде якнайкраще.

Якщо ж в реальності у вас немає планів про заміжжя, такий сон може пророкувати якусь громадську діяльність.

Сон, в якому ви власноруч пошили собі вінчальний наряд або декорували вже наявний, попереджає про те, що не варто озвучувати свої подальші плани оточуючим завчасно, так як вони можуть, взагалі не здійсниться.В еротичному сонник весільну сукню — ваші відносини з партнером повинні вийти на новий рівень розвитку, інакше вам доведеться розлучитися. Можливо, вам варто завести загального дитинку або поміняти свою поведінку в цілому.

До чого ще сниться весільну сукню

До чого сниться весільну сукню червоного кольору — такий сон висловлює бажання більш гострих відчуттів в сексі з вашим партнером, що не дивуйтеся і при слушній нагоді скажіть йому про це.

Після того як ви відкрито заявіть про свої таємні бажання, ваша сексуальне життя кардинально зміниться в кращу сторону.

Так само таке сновидіння може знаменували розчарування і сльози, тому не варто довіряти найпотаємніші речі тим людям, з якими ви ледве знайомі.

До чого сниться міряти весільну сукню — якщо уві сні ви довго крутилися перед дзеркалом в білосніжному весільному платті і не могли намилуватися на себе, значить, насправді у вас з’явиться можливість додаткового заробітку, який буде доставляти вам не тільки задоволення, але і пристойний додатковий дохід.

До чого сниться весільну сукню золотого або жовтого кольору уві сні — заздрість оточуючих наяву, блакитне або зелене — виконання заповітних бажань, чорне — сумні новини, вінчальну сукню — раптове одруження.

Наснилося, що ваша дочка стоїть в шикарному весільному вбранні, значить, в реальному житті відбудеться якесь радісна подія в родині.

Якщо уві сні ви бачите багато радісних наречених в білосніжних сукнях, значить, наяву випробуєте багато радості і веселощів.

Викинути весільний наряд уві сні означає розчарування в комусь із близьких вам людей. Побачити похорон нареченої в шлюбній сукні — до зруйнованих мрій.

Сонник весільну сукню, до чого сниться весільну сукню уві сні


Зараз ви знаходитесь тут:


Схожі записи: