Сонник весільна сукня, до чого сниться весільна сукня уві сні

Цей образ в сновидінні віщує якісь життєві зміни, можливо веселе проведення часу в компанії нових знайомих. Якщо плаття порвалося або забруднилася, будьте обачні, є ймовірність втратити свого коханого.

Як трактує сонник, весільну сукню на вас уві сні, обіцяє ґрунтовні зміни у вашому житті, можливо, вам доручать виконувати чужу роботу, яку ви виконаєте з задоволенням і при цьому познайомитеся з новими цікавими людьми.

Наснилося, що плаття стало дуже брудним прямо у вас на очах, значить, наяву вас чекають серйозні неприємності. Скоріш за все ви перенесете якусь хворобу, можливо навіть операцію.

В сонник Міллера весільну сукню — це символ якихось громадських занять, які принесуть нові знайомства та враження. Якщо наряд був зіпсований, значить, насправді вас чекає розрив відносин з дуже близьким для вас людиною.

В езотеричних сонник весільну сукню уві сні для реальної нареченої значить, ви занадто заклопотані майбутніми подіями і надто емоційні. Постарайтеся не забивати голову дрібницями і не хвилюватися, все пройде якнайкраще.

Якщо ж в реальності у вас немає планів про заміжжя, такий сон може пророкувати якусь громадську діяльність.

Сон, в якому ви власноруч пошили собі вінчальний наряд або декорували вже наявний, попереджає про те, що не варто озвучувати свої подальші плани оточуючим завчасно, так як вони можуть, взагалі не здійсниться.

В еротичному сонник весільну сукню — ваші відносини з партнером повинні вийти на новий рівень розвитку, інакше вам доведеться розлучитися. Можливо, вам варто завести загального дитинку або поміняти свою поведінку в цілому.

До чого ще сниться весільну сукню

До чого сниться весільну сукню червоного кольору — такий сон висловлює бажання більш гострих відчуттів в сексі з вашим партнером, що не дивуйтеся і при слушній нагоді скажіть йому про це.

Після того як ви відкрито заявіть про свої таємні бажання, ваша сексуальне життя кардинально зміниться в кращу сторону.

Так само таке сновидіння може знаменували розчарування і сльози, тому не варто довіряти найпотаємніші речі тим людям, з якими ви ледве знайомі.

До чого сниться міряти весільну сукню — якщо уві сні ви довго крутилися перед дзеркалом в білосніжному весільному платті і не могли намилуватися на себе, значить, насправді у вас з’явиться можливість додаткового заробітку, який буде доставляти вам не тільки задоволення, але і пристойний додатковий дохід.

До чого сниться весільну сукню золотого або жовтого кольору уві сні — заздрість оточуючих наяву, блакитне або зелене — виконання заповітних бажань, чорне — сумні новини, вінчальну сукню — раптове одруження.

Наснилося, що ваша дочка стоїть в шикарному весільному вбранні, значить, в реальному житті відбудеться якесь радісна подія в родині.

Якщо уві сні ви бачите багато радісних наречених в білосніжних сукнях, значить, наяву випробуєте багато радості і веселощів.

Викинути весільний наряд уві сні означає розчарування в комусь із близьких вам людей. Побачити похорон нареченої в шлюбній сукні — до зруйнованих мрій.

Сонник весільну сукню, до чого сниться весільну сукню уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: