Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник весільна сукня, до чого сниться весільна сукня уві сні

Цей образ в сновидінні віщує якісь життєві зміни, можливо веселе проведення часу в компанії нових знайомих. Якщо плаття порвалося або забруднилася, будьте обачні, є ймовірність втратити свого коханого.

Як трактує сонник, весільну сукню на вас уві сні, обіцяє ґрунтовні зміни у вашому житті, можливо, вам доручать виконувати чужу роботу, яку ви виконаєте з задоволенням і при цьому познайомитеся з новими цікавими людьми.

Наснилося, що плаття стало дуже брудним прямо у вас на очах, значить, наяву вас чекають серйозні неприємності. Скоріш за все ви перенесете якусь хворобу, можливо навіть операцію.

В сонник Міллера весільну сукню — це символ якихось громадських занять, які принесуть нові знайомства та враження. Якщо наряд був зіпсований, значить, насправді вас чекає розрив відносин з дуже близьким для вас людиною.

В езотеричних сонник весільну сукню уві сні для реальної нареченої значить, ви занадто заклопотані майбутніми подіями і надто емоційні. Постарайтеся не забивати голову дрібницями і не хвилюватися, все пройде якнайкраще.

Якщо ж в реальності у вас немає планів про заміжжя, такий сон може пророкувати якусь громадську діяльність.

Сон, в якому ви власноруч пошили собі вінчальний наряд або декорували вже наявний, попереджає про те, що не варто озвучувати свої подальші плани оточуючим завчасно, так як вони можуть, взагалі не здійсниться.

В еротичному сонник весільну сукню — ваші відносини з партнером повинні вийти на новий рівень розвитку, інакше вам доведеться розлучитися. Можливо, вам варто завести загального дитинку або поміняти свою поведінку в цілому.

До чого ще сниться весільну сукню

До чого сниться весільну сукню червоного кольору — такий сон висловлює бажання більш гострих відчуттів в сексі з вашим партнером, що не дивуйтеся і при слушній нагоді скажіть йому про це.

Після того як ви відкрито заявіть про свої таємні бажання, ваша сексуальне життя кардинально зміниться в кращу сторону.

Так само таке сновидіння може знаменували розчарування і сльози, тому не варто довіряти найпотаємніші речі тим людям, з якими ви ледве знайомі.

До чого сниться міряти весільну сукню — якщо уві сні ви довго крутилися перед дзеркалом в білосніжному весільному платті і не могли намилуватися на себе, значить, насправді у вас з’явиться можливість додаткового заробітку, який буде доставляти вам не тільки задоволення, але і пристойний додатковий дохід.

До чого сниться весільну сукню золотого або жовтого кольору уві сні — заздрість оточуючих наяву, блакитне або зелене — виконання заповітних бажань, чорне — сумні новини, вінчальну сукню — раптове одруження.

Наснилося, що ваша дочка стоїть в шикарному весільному вбранні, значить, в реальному житті відбудеться якесь радісна подія в родині.

Якщо уві сні ви бачите багато радісних наречених в білосніжних сукнях, значить, наяву випробуєте багато радості і веселощів.

Викинути весільний наряд уві сні означає розчарування в комусь із близьких вам людей. Побачити похорон нареченої в шлюбній сукні — до зруйнованих мрій.

Сонник весільну сукню, до чого сниться весільну сукню уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: