Сонник впасти зі сходів, до чого сниться впасти зі сходів уві сні

Сонник пропонує кілька варіантів тлумачень,, до чого сниться впасти зі сходів. Ось найпоширеніші з них:

 • Попередження про прийдешні неприємності;
 • Крах планів;
 • Скасування неприємних подій;
 • Прогноз взаємин з друзями і партнерами.
 • Подробиці сновидіння допоможуть пояснити побачене уві сні.

  Друзі та вороги

  Універсальний сонник зазначає, що впасти уві сні, в тому числі і зі сходів — дуже поширений сюжет. Найчастіше він говорить про те, що хтось із оточення сплячого мріє наяву позлорадствовать його падіння в прямому чи переносному значенні.

  Якщо приснилося падіння зі сходів, Французький снотолкователь закликає бути обережнішим у романтичних стосунках: ймовірність ненароком спіткнутися і провалитися в безодню пристрасті дуже висока.

  На думку Психоаналітичного сонника, падіння, яке наснилося, уособлює замкнутість і ізоляцію сновидіння, передумови для них він створив сам. Якщо ж уві сні все ж вдається піднятися по сходах, нехай і не з першої спроби, наяву вийде налагодити або відновити колишні стосунки.

  На межі виживання

  Передбачення для весняних іменинників роз’яснює,, до чого сниться впасти зі сходів. Символ уві сні відображає реальні труднощі, низку невдалих спроб. Доводиться докладати величезних зусиль, щоб утриматися на колишньому рівні, прогрес поки залишається недоступним.

  Тлумачачи,, до чого сниться оступитися на сходинках, сонник Мандрівника попереджає про прийдешню смузі невезіння. Розцінюйте її як своєрідну перевірку на міцність і можливість розвинути навички виживання.

  Англійська тлумач стверджує, що якщо наснилося, як ви покотилися зі сходів, слід бути гранично обережним в бізнесі та співробітництво. Уникайте ризикованих угод: шанси на швидке збагачення зараз вкрай малі.

  Увага, діти!

  Трактування мага Лонго вважає тривожним сигналом, якщо наснилося, як дитина впала зі сходів. Образ відображає стан самого сновидіння: переляк, розгубленість, образа, безпорадність у величезному світі, від якого так і чекай підступу. Тобто, повний спектр почуттів, які відчуває малюк при падінні.

  Це не єдине пояснення, до чого сниться, як дитина впала зі сходів. Якщо приснився власний або знайомий малюк, а не абстрактний персонаж, сонник Езопа запевняє, що в реальному житті йому ніщо не загрожує. Більш того, вам довелося бачити сприятливий символ, який свідчить про розвиток і нові можливості.

  Сонник Нострадамуса налаштований менш оптимістично і радить приділяти більше уваги чаду, спробувати з’ясувати, що заподіює йому моральний і фізичний дискомфорт. Дитина, яку довелося бачити падаючим, зараз більш вразливий, ніж зазвичай. Сюжет, в якому ви нагодилися на допомогу падаючому, нейтралізує негативне значення побаченого уві сні.

  Якщо трапилося бачити уві сні впав з висоти карапуза, але в найближчому оточенні немає дітей, символ означає, що сміливий і надихаючий задум, на жаль, так і залишиться всього лише мрією.

  Що говорить Міллер

  В сонник Міллера є пояснення,, до чого сниться впасти зі сходів. Сюжет означає, що для сновидіння настають не найкращі часи. Провісник радить не впадати у відчай, а по можливості пом’якшити удар: хлібороба зробити запас на випадок неврожаю, комерсанта подбати про «фінансової подушки».

  М’яка посадка

  Сучасний сонник пропонує цікаве і позитивне тлумачення сну, в якому попало впасти зі сходів. У реальному житті має бути насолодитися вільним польотом без будь-яких зусиль і витрат — що може бути більш захоплюючим? Будь-які питання будуть вирішуватися без перешкод, труднощів не передбачається, удача на вашому боці.

  Якщо «пощастило» уві сні впасти зі сходів по шляху туди, куди не дуже-то хотілося йти, наприклад, на ешафот або на килим до розлючених босові, сонник ведуньі Наві обіцяє, що в дійсності крупно і несподівано пощастить.

  Сонник впасти зі сходів, до чого сниться впасти зі сходів уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: