Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник впасти з висоти, до чого сниться впасти з висоти уві сні

Багато людей настільки бояться впасти з висоти, що саме це з ними і відбувається. Правда, не в реальності, а уві сні. І якщо те, чому це мариться, більш-менш зрозуміло, то до чого це сниться — питання, що вимагає детального розгляду. Сонники рекомендують не упускати жодної деталі, від них, часом, залежить тлумачення сну.

Пророцтва Міллера

Пророцтва, які пропонує сонник Міллера, трохи різняться між собою. Ось, наприклад, якщо уві сні ви затятий підкорювач висот, шукає їх всюди, тоді дані бачення попереджають вас: стережіться, не завжди везіння буде вашим супутником.

А ось, для тих, хто в житті не любить високих відкритих просторів, впасти з висоти уві сні — символ хитке становище. Ви самі не впевнені, що все вірно робите, тому навіть не намагаєтеся переконати в цьому когось ще, віщає тлумач.

Як і звідки падали

Впасти з висоти уві сні можна по-різному, і емоції при цьому, природно, будуть відрізнятися. Ось, як пояснюють сонники деякі з наснилося «польотів»:

 • Бачите уві сні, що падали з балкона і боялися — засмучуються комусь щось довести;
 • Стрибати уві сні з парашутом і дуже боятися — зважитеся на ризикований крок заради вигоди;
 • Наснилося, що стрибнули з мосту на «тарзанці» — до несподіванок;
 • Падати, але не впасти і дуже радіти цьому — вас чекає щасливий випадок.
 • Вільний політ: Спонтанність або нерішучість — вибір за вами

  Якщо уві сні ви, подолавши страх, стрибнули у воду з обриву, то це говорить про здатність приймати спонтанні рішення, пророкує сонник пастора Лоффа. А якщо бачите, що в воду ви впали з висоти, ненавмисно оступившись, це означає, що вам слід замислитися над своєю поведінкою — воно межує з непристойністю.

  До чого сниться жінці, що вона долає страх піднятися на дах висотки? За сонником Ванги, це означає, що сновидицей зроблять непристойну пропозицію, приймаючи яке вона буде коливатися. Стояти на вершині і, поборів свій страх, стрибнути вниз — ознака вашої одержимості якоюсь ідеєю.

  Панічна боязнь падіння: Проявіть обережність

  Приснився кошмар, де ви стоїте на краю прірви, і мало не впали з висоти від різкого пориву вітру, каже, що вас будуть переслідувати неприємні ситуації, уникнути яких допоможе лише випадок. Відчувати при цьому моторошну боязнь відкритого простору — сигнал про те, що краще не гнівити долю.

  До чого сниться хлопцеві напередодні весілля бачення про те, що він мало не впав з обриву, це символізує його моральну непідготовленість до шлюбу. А якщо відбувся у всіх сенсах і сферах чоловік бачить, що він, відчуваючи страх впасти з висоти, кричить і плаче, то в реальності йому краще «пересидіти» якийсь час без прийняття серйозних рішень.

  Трагічний випадок, або Перегляньте свої принципи

  В сонник Медеї є трактування, що розповідає про те,, до чого сниться смерть від падіння з великої скелі: ви поставили перед собою занадто завищені цілі, прекрасно розуміючи, як важко буде їх досягти. Це вас пригнічує.

  Впасти з висоти і розбитися, згідно Циганського сонником, позначає духовний або моральне падіння. Чим більша була висота, тим нижче ви попадаєте. А ось, сонник Цвєткова так пояснює приснився сюжет, де ви розбилися, падаючи з великої багатоповерхівки: ви ризикуєте «зірватися з котушок» від проблем, якщо не подивитеся на них під іншим кутом.

  Сонник впасти з висоти, до чого сниться впасти з висоти уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: