Сонник впасти в яму, до чого сниться впасти в яму уві сні

Впасти в яму уві сні — небезпечне ознаку, що обіцяє потрапляння в неприємності з «завидною» постійністю. Але все ж є і хороші перспективи: якщо ви бажаєте уникнути проблем, обов’язково, прокинувшись, згадає всі деталі приснилося мрії і уточніть в сонник, до чого вони сняться. Що це дасть? Ви будете знати, яких ситуацій вам краще уникати, а яким приділити особливу увагу.

Кошмари минулого, як символ переживань

Не рідкісні випадки, коли відгомони минулих подій спливають в наших сновидіннях, гризучи нас і лякаючи. Так, наприклад, якщо вам, будучи дитиною, довелося впасти в яму, і тепер вас переслідує це бачення, то це означає вашу невпевненість у чомусь.

Падати, але не впасти в яму уві сні, так само, як це було з вами, коли ви були дитиною — знак того, що ви потребуєте підтримки близьких. А ось, діставати уві сні впав туди дитину означає, що ви ведете боротьбу з неприємностями, і хоч вам це дається важко, але ви не опускаєте руки.

Помийна каналізація: Від прибутку до ганьби

Сонники по-різному пояснюють,, до чого сниться впасти в туалетну або помийну яму. Так, наприклад, Англійська сонник робить акцент ось на чому. Наснилося, що ви провалилися в туалетну яму, згадайте: якщо вибралися швидко, то почуєте про себе плітки, які не залишать на вас пляма, а ось, якщо довелося довго сидіти, то репутація постраждає.

Східний ж сонник трохи інакше пояснює падіння уві сні в туалетну яму. Якщо ви сильно вимазалися, то вас чекає ганьба. А якщо, вибравшись, ви виявили у себе уві сні повні кишені фекалій, то це ознака швидкого збагачення.

Провалитися в могилу, або Не всі таємниці повинні бути розкриті!

До чого сниться впасти в яму на цвинтарі? Якщо ви віруюча людина, то бачити уві сні подібне — сигнал, що у вас є гріхи, в яких вам потрібно покаятися, підказує сонник пастора Лоффа. Для людини, що не дотримується канонів релігії, даний сюжет підказує: чи не суньте туди, куди вас не просять. Є речі, таємниці яких повинні «канути в Лету».

А в сонник Фрейда ви знайдете таке тлумачення сну, де ви на кладовищі провалилися в глибоку могилу: бачите, що ви перебуваєте в ній разом з мертвими людьми — знак того, що ви незадоволені своїм інтимним життям, але говорити про це не бажаєте. У глибокій могилі уві сні ви один? Вам набридла самотність.

Крижаний полон — знак недовіри

Приснився сюжет, в якому ви впали в вибоїну з крижаною водою — знак холоду в стосунках і недовіри. Наснилося, що впасти в яму з водою вам «допоміг» чоловік або коханий? Вам потрібно розлучитися, в іншому випадку ви «знищите» один одного морально, підказує сонник Цвєткова.

А ось, як пояснює цей же тлумач,, до чого сниться інший сюжет. Якщо приснилося, що ви провалилися в снігову канаву, на дні якої виявили струмок з теплою водою, то це говорить про те, що ви приховуєте свої справжні почуття.

Пояснення Міллером

В сонник Міллера ви знайдете кілька різних пояснень того,, до чого сниться впасти в яму. Отже, бачити уві сні що:

 • Ви приземлилися на дно, вислане піском — потрапивши в халепу, зумієте уникнути проблем;
 • На дні було по коліно бруду — до неприємних наслідків ваших вчинків;
 • Вдалося вибратися з багнюки — до перемоги над труднощами;
 • Ви не можете вибратися без допомоги — наяву так само буде потрібно чуже втручання;
 • Опинилися на дні колодязя, який вирили самі — ви зможете усвідомити свої помилки.
 • Сонник впасти в яму, до чого сниться впасти в яму уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: