Сонник воювати, до чого сниться воювати уві сні

Воювати уві сні, бачити військові дії — до відповідальної події, яке торкнеться всіх членів сім’ї, або всього робочого колективу. Сновидіння означає, що настають великі зміни, великі з’ясування відносин, рознос у начальства. Особливо, якщо наснилося, що противник завдав поразки. До чого сниться звичайне бій на війні, сонники дають не завжди односкладові відповіді.

Що обіцяє сонник Міллера

Психологи стверджують, що поле брані може наснитися людині, яка вчинила угоду з совістю. Бачити лицарів в обладунках уві сні, викликати їх на бій — значить, понести покарання за одне зі своїх ганебних дій наяву.

Сонник Міллера рекомендує звертати увагу на деталі, коли намагаєтеся розібратися,, до чого сниться воювати:

 • За честь країни на війні — до економічних негараздів;
 • В робочому кабінеті — до перестановок сил на роботі;
 • В чистому полі на коні — до підкорення жіночого серця;
 • З бабою Ягою — до одужання, до перемоги в судових позовах.
 • Перевірте свої рахунки

  Бачити себе на справжній війні, тримати зброю, воювати уві сні — до непростих фінансових струсів. Сновидіння означає, що доведеться зіткнутися з шахрайством, крадіжкою. Сновидінню доведеться поборотися за свої «кровні», якщо наснилося, що військові дії розгорнулися всерйоз і надовго.

  Сонник Хассе закликає бути обережнішим у розмовах з начальством. Велика ймовірність, що з’явиться звинувачення в великих розтратах. До чого сниться люто воювати, він роз’яснює так: хтось мітить на ваше місце і докладає всіх зусиль, щоб очорнити і «підставити».

  Домагайтеся цілей сміливіше

  Воювати на полі брані, бачити себе, інших лицарів в ролі вершників уві сні — до спроби підкорити жіночу душу. Чим активніше довелося битися, тим більше потрібно буде докласти умінь і зусиль наяву. Суперник виявиться сильним і гідним, якщо наснилося, що на ворога теж була повна амуніція і битися довелося до першої крові.

  Спостерігати битву в квартирі, в будинку не завжди добре. Сонник Нострадамуса попереджає про великих сімейних скандалах. Любовні інтрижки, невірність партнера, обговорення розлучення — саме те,, до чого сниться воювати в домашній обстановці.

  Перевірте здоров’я

  Бачити казкових персонажів, воювати з ними уві сні — означає, пропустити початок захворювання. Тлумачення сну в сонник Ванги зводиться до втоми організму. Цілителька рекомендує відправитися на відпочинок, зайнятися медитацією, забути на час про справи, домашніх негараздах і подумати тільки про профілактику свого здоров’я.

  Ще одне серйозне попередження сонники дають тим, кому довелося битися з атакуючої Бабою Ягою. Якщо в битві ви отримаєте перемогу, будьте готові до серйозної сутичці в суді зі своїми недоброзичливцями. Чим довше доведеться битися, по-справжньому воювати уві сні, тим більше розжаряться пристрасті і наяву теж. Будь-яка перемога при цьому наближає сновидіння до мети.

  Сонник воювати, до чого сниться воювати уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: