Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник волейбол, до чого сниться волейбол уві сні

Волейбол, приснився, найчастіше означає роботу: над собою, над своїми помилками, співпраця з оточуючими — в загальному, все те що, змушує людину ставити перед собою і вирішувати будь-які завдання. Для більш точного тлумачення,, до чого сниться ця гра, слід пригадати всі подробиці, побачені уві сні, підказують сонники, і звіриться з декількома тлумачами.

Сонник Міллера

На думку одного з найавторитетніших фахівців в області сновидінь Густава Міллера, побачений у сні сюжет, в якому ви зайняті грою в волейбол в спортзалі, означає, що ви захоплені чимось, що може відвернути вас від основних завдань. А ось, приснився гра у дворі або на пляжі, за версією його сонника, може означати успіх, який прийде до вас без будь-якого зусилля з вашого боку.

Гравець або уболівальник, як символ подолання труднощів

Хочете дізнатися,, до чого сниться бачення, в якому ви граєте в волейбол, то зверніться за порадою до Сучасному сонником. Його трактування відрізняються, залежно від результату партії уві сні: команда програла — ви оточені недоброзичливцями і лицемірами виграла — ви зумієте впоратися з будь-якими труднощами. Грати в волейбол не в команді, а в компанії друзів, стоячи в колі — до приємного проведення дозвілля.

А ось, якщо вам приснилося, що ви не зважилися вийти на майданчик грати, а вважали за краще хворіти з трибун, то незабаром після побаченого, вам потрібно буде прийняти відповідальне рішення.

«Суддю на мило!», Або Фортуна любить цілеспрямованих…

Бачили уві сні себе тренером волейбольної команди? Сонник Цветкова дає таке тлумачення сну: керівництво довірить вам дуже відповідальну роботу, успішно впоравшись з якою, ви зможете розраховувати або на підвищення, або на солідну премію.

А якщо хочете уточнити,, до чого сниться мрія, в якій ви, як тренер з волейболу, лаєте і повчаєте недбайливих гравців, то слід бути готовим, прокинувшись, до того, що не всі питання будуть вирішуватися просто, чимось треба буде проявити кмітливість і винахідливість.

Матч не задався: Від підступів ворогів до допомоги друзям

Зрозуміти,, до чого сниться травма, отримана під час волейболу, можна за допомогою різних тлумачів, проте більш точний прогноз дає Місячний сонник: дехто з колег мітить на ваше місце, і він не зупиниться в своїх інтригах ні перед чим. Будьте пильні.

Якщо ж вам приснилося, що травмувались не ви, а інший волейболіст, то, можливо, хтось звернутися до вас за допомогою, пророкує Весняний сонник.

Супутні приналежності

Якщо уві сні ви бачите не просто волейбол, а спортивний інвентар, йому супутній, ось, що це може позначати:

 • Волейбольний м’яч цілий і красивий — до успіху і радості;
 • Спущений або пробитий волейбольний м’яч — про удачу можна забути;
 • Сітка для волейболу — знак перешкод в намічених справах;
 • Приміряти форму — до хитрощів і вивертів з вашого боку;
 • Свистіти уві сні в свисток — до несподіваних новин або сюрпризів;
 • Бачити майданчик для волейболу — до нових перспектив.
 • Сонник волейбол, до чого сниться волейбол уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: