Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник восьминіг, до чого сниться восьминіг уві сні

Сонники стверджують, що восьминіг уві сні — втілення вашої вампіричною натури. До чого сниться це чудовисько? Щоб подивитися на себе з боку і зрозуміти причини невдач. Чи прийдете ви до успіху, залежить від розвитку подій в сновидінні, а також від того, чи впораєтеся ви з власним егоцентризмом.

Побачити морське чудовисько

Восьминіг уві сні є відображенням хаосу, який панує у вашому житті. Побачивши його уві сні, слід уникати необачних вчинків, особливо в особистому житті. Сновидінню слід упорядкувати своє існування, інакше він виявиться в пастці несприятливих обставин.

Повний сонник Нової Ери в тлумаченні,, до чого сниться восьминіг, пророкує ситуацію, коли сновидцу доведеться зробити важкий вибір з безлічі варіантів.

За сонником Фрейда, жінці бачити восьминога означає отримати високу оцінку її жіночності. Однак слід стримувати прагнення до тотального контролю: діти не повинні відчувати себе в полоні задушливої ​​материнської турботи.

У сучасному соннику йдеться, що восьминіг уві сні, великий чи не дуже — втілення занепокоєння і вампіричні тиску на волю оточуючих. Навряд чи ви зможете виправитися, але саме цим обумовлені труднощі в роботі з підлеглими. Для них єдиний порятунок від начальника-тирана, це звільнення.

До чого це сниться іменинникам з вересня по грудень: багато людей з вашого оточення закликають нещастя на вашу голову, іменинникам з січня по квітень це образ обіцяє суєту і порожню біганину.

Сонник Міллера, пояснюючи,, до чого сниться безліч дитинчат восьминогів — до великої кількості маленьких, гидких пліток.

Вид восьминога

Бачити маленького восьминога уві сні — до дурних звісток. Якщо приснилося, як великі восьминоги женуться за сновидцем, за сонником Міллера, йому загрожує інфекційне захворювання і стан буде важким, але якщо вдалося сховатися — хвороба пройде в легкій формі. Стати жертвою величезного спрута — будуть розголошені ваші авантюрні зловживання на службі, має бути неприємна розмова з роботодавцем.

Якщо жінці приснився гігантський спрут — він відображає потужний материнський інстинкт, і це похвально. До чого сниться, як величезними щупальцями тягнетеся до кого-то? Терпіння близьких вам людей під кінець, вони прагнуть звільнитися від залежності.

Незвичайний колір спрута, синій або чорний, означає, що віддані в борг великі гроші вам повернуть, але не скоро.

Лякає чорна хмара, яке випускається восьминогом, Фрейд інтерпретує, як втрату доброго імені. Ваша репутація буде непоправно заплямована.

Полювання в сновидінні

Якщо приснилося, як восьминоги прагнуть зловити вас, то за сонником Міллера, вам загрожує важке інфекційне захворювання. Якщо уві сні вдасться звільнитися, хвороба пройде в легкій формі. Фрейд тлумачить сновидіння по-своєму: ви потрапите в сексуальну залежність, підкорятиметеся фантазіям партнера.

Самому ловити восьминога, і вдало, знак позбавлення від звалилися негараздів, а також довгоочікуваної зустрічі з родичами. У шлюбі, нарешті, на зміну плутанині в стосунках прийде повне взаєморозуміння і спокій.

Наснилося вбити спрута або бачити мертвим — вас залучать до сумнівне підприємство, що згубно позначиться на репутації. До чого сниться з’їсти його — до повного порядку в справах і контролю над ситуацією.

Сонник восьминіг, до чого сниться восьминіг уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: