Сонник восьминіг, до чого сниться восьминіг уві сні

Сонники стверджують, що восьминіг уві сні — втілення вашої вампіричною натури. До чого сниться це чудовисько? Щоб подивитися на себе з боку і зрозуміти причини невдач. Чи прийдете ви до успіху, залежить від розвитку подій в сновидінні, а також від того, чи впораєтеся ви з власним егоцентризмом.

Побачити морське чудовисько

Восьминіг уві сні є відображенням хаосу, який панує у вашому житті. Побачивши його уві сні, слід уникати необачних вчинків, особливо в особистому житті. Сновидінню слід упорядкувати своє існування, інакше він виявиться в пастці несприятливих обставин.

Повний сонник Нової Ери в тлумаченні,, до чого сниться восьминіг, пророкує ситуацію, коли сновидцу доведеться зробити важкий вибір з безлічі варіантів.

За сонником Фрейда, жінці бачити восьминога означає отримати високу оцінку її жіночності. Однак слід стримувати прагнення до тотального контролю: діти не повинні відчувати себе в полоні задушливої ​​материнської турботи.

У сучасному соннику йдеться, що восьминіг уві сні, великий чи не дуже — втілення занепокоєння і вампіричні тиску на волю оточуючих. Навряд чи ви зможете виправитися, але саме цим обумовлені труднощі в роботі з підлеглими. Для них єдиний порятунок від начальника-тирана, це звільнення.

До чого це сниться іменинникам з вересня по грудень: багато людей з вашого оточення закликають нещастя на вашу голову, іменинникам з січня по квітень це образ обіцяє суєту і порожню біганину.

Сонник Міллера, пояснюючи,, до чого сниться безліч дитинчат восьминогів — до великої кількості маленьких, гидких пліток.

Вид восьминога

Бачити маленького восьминога уві сні — до дурних звісток. Якщо приснилося, як великі восьминоги женуться за сновидцем, за сонником Міллера, йому загрожує інфекційне захворювання і стан буде важким, але якщо вдалося сховатися — хвороба пройде в легкій формі. Стати жертвою величезного спрута — будуть розголошені ваші авантюрні зловживання на службі, має бути неприємна розмова з роботодавцем.

Якщо жінці приснився гігантський спрут — він відображає потужний материнський інстинкт, і це похвально. До чого сниться, як величезними щупальцями тягнетеся до кого-то? Терпіння близьких вам людей під кінець, вони прагнуть звільнитися від залежності.

Незвичайний колір спрута, синій або чорний, означає, що віддані в борг великі гроші вам повернуть, але не скоро.

Лякає чорна хмара, яке випускається восьминогом, Фрейд інтерпретує, як втрату доброго імені. Ваша репутація буде непоправно заплямована.

Полювання в сновидінні

Якщо приснилося, як восьминоги прагнуть зловити вас, то за сонником Міллера, вам загрожує важке інфекційне захворювання. Якщо уві сні вдасться звільнитися, хвороба пройде в легкій формі. Фрейд тлумачить сновидіння по-своєму: ви потрапите в сексуальну залежність, підкорятиметеся фантазіям партнера.

Самому ловити восьминога, і вдало, знак позбавлення від звалилися негараздів, а також довгоочікуваної зустрічі з родичами. У шлюбі, нарешті, на зміну плутанині в стосунках прийде повне взаєморозуміння і спокій.

Наснилося вбити спрута або бачити мертвим — вас залучать до сумнівне підприємство, що згубно позначиться на репутації. До чого сниться з’їсти його — до повного порядку в справах і контролю над ситуацією.

Сонник восьминіг, до чого сниться восьминіг уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: