Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник в’язана шапка, до чого сниться в’язана шапка уві сні

До чого сниться в’язана шапка? Уві сні вона є символом зосередженості на особистісних проблемах і активної діяльності. Сонник дасть повне тлумачення образу, враховуючи найбільш актуальні нюанси.

За Міллеру

Приснилася красива шапка? Сонник Міллера пророкує достаток, незначну популярність і успішність. Якщо уві сні виріб був поношена і брудне, то вам доведеться чимось пожертвувати.

Загальна трактування

До чого сниться в’язана шапка безпосередньо на голові? Вона відображає внутрішній світ сновидіння: слабкі і сильні сторони, особливості думок і намірів.

Уві сні на голові виявилася чужа шапчонка? Сонник думає, що ви намагаєтеся перейняти чужі думки або свідомо виконуєте сторонню волю.

Не брешіть!

Бачити на голові вивернула навиворіт штучку, на думку сонника, означає, що вам слід говорити те, що думаєте або мовчати. Але тільки не брехати!

Якщо ж ви наділи шапку і уві сні виявили, що вона не ваша, то в реальності непомітно для себе вплутається в задуману кимось аферу і з великою ймовірністю постраждаєте.

Час змінюватися!

До чого ще сниться в’язана шапка? Зрозуміти це допоможе її зовнішній вигляд. Якщо виріб було брудне і старе, то пізнаєте гірку образу і самотність.

Наснилася старенька, але улюблена штучка? Сонник вважає: це ваш трохи застарілий погляд на світ і взагалі образ думок.

А ось бачити нову шапочку краще. Це знамення зміни переконань і пріоритетів. Якщо ж уві сні в’язана шапка виглядає безглуздою і дивною, то ви надмірно чимось захоплені.

Конкретні деталі

До чого сниться ціла гора головних уборів, серед яких ви безуспішно намагаєтеся вибрати відповідний? Це яскрава ознака невдоволення собою і життям в цілому. Для розширеної інтерпретації можна врахувати і інші деталі.

 • Шапку з’їла міль — засмучення через дрібницю.
 • Подарували комусь — надасте комусь допомога в кар’єрі.
 • Продали — поступіться свою справу.
 • Втратили — залишитеся без роботи, захоплення.
 • Підвищення або дурість?

  Якщо уві сні вам вдалося надіти красиву і новеньку шапочку, то однозначно підете на підвищення по службі або ж вдруге одружитеся (вийдете заміж).

  Якщо ж наснилося, що з вас зняли головний убір прямо на вулиці, то сонник пророкує вчинення дурного вчинку або ж неприємна пригода наяву.

  Чи готові?

  До чого сниться, що уві сні довелося особисто в’язати виріб? Це красномовний ознака бажання (готовності) створити сім’ю.

  Наснилося, що в’язання йде гладко, а малюнок виходить оригінальний і красивий? Сонник думає, що в амурних і сімейних справах все складеться також благополучно.

  Будь-які складності при роботі вказують на погіршення здоров’я і відносин. Якщо ж готова в’язана шапка вам не сподобалася, то власними діями ви зіпсуєте собі життя.

  Розшифровка по дню

  Іноді правдиве тлумачення сну можна отримати, просто запам’ятавши день, коли приснилася в’язана шапка.

  Бачити її в ніч вівторка або четверга означає, що в підмісячному світі належить виконати досить складне і напружене завдання.

  Примірка шапочки в ніч середовища натякає, що пора змінити поточне місце роботи. Якщо ж ви купили предмет в ніч неділі, то сонник впевнений: ви даремно переживаєте і чогось боїтеся.

  Сонник в'язана шапка, до чого сниться в'язана шапка уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: