Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник волосся в їжі, до чого сниться волосся в їжі уві сні

Уві сні ви випадково виявили волосся в їжі? Наяву вас чекає досить несподіваний сюрприз, причому як негативного, так і позитивного характеру. Сонник підкаже,, до чого сниться цей малоприємний образ ще.

Рада Міллера

Якщо приснилися волосся в їжі, то пан Міллер упевнений, що ви втомилися від щоденної рутини. Закиньте хоча б на один вечір все звичні справи і як слід відтягни.

З чого почати?

Тлумачення сну сонник радить починати з того, що волосся в їжі символізують крайню несподіванка. Що б не трапилося поганого чи хорошого, для вас це буде справжнім потрясінням і навіть шоком.

Наприклад, якщо довелося бачити волосок в тарілці, то вам загрожують серйозні фінансові труднощі. Причому вони впадуть буквально з нізвідки.

Не заважайте іншим!

Якщо жінці наснилося, що вона знайшла в їжі чужі волосся, то це означає, що чекати допомоги нізвідки і належить самостійно заробляти собі на нормальне існування.

Іноді це натяк на те, що ваше великодушність обернеться чиєюсь підлістю. Якщо уві сні відчули волосинку в роті, то сонник підозрює, що ви втручаєтеся в справи оточуючих, що налаштовує їх проти вас же.

Менше базікайте!

До чого ще сниться знайдений в продуктах волосся? Злі язики оточуючих доставлять вам масу проблем. Плітки і наклепи доведуть до нервового зриву. Але сонник радить тримати себе в руках, інакше ви ризикуєте накоїти чимало лиха.

Бачити, як інший персонаж дістає уві сні з страви волосини — нітрохи не краще. Ваша власна балаканина поставить оточуючих в незручне становище.

Знайдений в обіді волосок також знаменує неждана перешкода в, здавалося б, ідеально продуманому підприємстві.

Будьте обережні!

Наснилося, що ви знайшли чорне волосся в їжі? Сонник впевнений, що хтось підстроїв спритну пастку, в яку ви неодмінно попадете.

Чорні волосинки уві сні також попереджають про душевної втоми і моральної пригніченості. Є ймовірність, що ви стали жертвою магічних чар.

Інші розшифровки

До чого сняться волосся в їжі іншого кольору і якості? Сонник пропонує кілька популярних значень.

 • Світлі — поліпшення відносин з друзями.
 • Золотисті — нова любов.
 • Попелясті — спогади.
 • Сиве — радість.
 • Руді — зміни.
 • Каштанові — невдалий вибір.
 • Фарбовані — сумніви.
 • Хвилясті — печаль, нещастя.
 • Гладкі — кінець бідам.
 • Примирення чи хвороба?

  Наснилося, що ви виявили дуже довге волосся в їжі? Це означає, що ви візьмете гроші в борг, а життя перестане радувати приємними дрібницями.

  Крім того довгі локони знаменують далеку, але не найбільш вдалу дорогу або хвороба.

  Іноді довгий волосок уві сні в тарілці обіцяє примирення з ворогом або тривалий від’їзд з дому.

  Короткі прядки в свою чергу попереджають про нагальну потребу економити.

  Зберіться!

  До чого сниться великий власний жмут в страві? Ви будете сильно вражені якоюсь подією або візьмете участь в бійці.

  Бачити жмут видертих волосся уві сні — погано. Це означає, що ви потрапите в складне становище, з якого виберетеся з великими труднощами.

  Сонник також попереджає про ймовірність захворювання, пов’язаного з травленням.

  Сонник волосся в їжі, до чого сниться волосся в їжі уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: