Сонник весілля сестри, до чого сниться весілля сестри уві сні

Весілля сестри — подія знаменна не тільки для самої родички, а й для членів сім’ї. Побачити уві сні таке торжество — символ швидких змін або в життя тієї самої приснилося нареченої, або в долі сновідіци, але не без допомоги все тієї ж дівчини. Якщо ви хочете знати у всіх подробицях,, до чого сниться сестріцина свадебка, то не втрачайте з уваги дрібниці, рекомендують сонники.

Сонник Міллера

Якщо уві сні ви побачили, що виходить заміж сестриця, то це означає, що з цією дівчиною трапляться якісь неприємності.

А ось для тлумачення сну, в якому ви бачите, що весілля сестри зіпсована, необхідно уточнити причину конфлікту. Бачили бійку під час урочистого заходу — будьте готові, що героїня мрії попросить у вас допомоги. А якщо свято скасувалося через втік нареченого або нареченої, то такі мрії означають невдачі в бізнесі через вашу некомпетентність.

Як пройшов захід

Наснилася весілля сестри? Пригадайте, як вона пройшла, і ви отримаєте точні трактування того, що пророкує цей захід. Отже, уві сні все було:

 • Весело і красиво — до виконання мрії;
 • Нудно — розчаруєтеся в когось або в чомусь;
 • З бійкою — вас чекає бурхливий в плані емоцій період;
 • Сумно, немов це похорон — на жаль, вам доведеться попрощатися з мрією.
 • Заміжжя рідної сёструшкі, як символ змін

  Дуже хорошою ознакою вважається бачення, в якому ви бачите весілля сестри, вважає сонник пастора Лоффа. Однак це стосується тільки до рідної сестрички. Побувати на торжестві, присвяченому заміжжя сестрички, наяву яка не перебуває в шлюбі — ознака успіху і процвітання.

  А ось,, до чого сниться одруження рідної заміжньої сестриці, на думку сонника Фрейда: якщо ви в реальності самотні, то скоро зустрінете свого єдиного і неповторного, обіцяє тлумач. А ось, для сімейної сновідіци даний сюжет пророкує незадоволеність сексуальним життям.

  Свято двоюрідної сестрички — знак неприємностей

  Чи не залишає в спокої приснився весілля двоюрідної Сеструха? Загляньте в Східний сонник. Його трактування сюжету засмутить: вас чекає період проблем, втрат і скандалів.

  Пригадайте ще один нюанс: бачити, що це весілля незаміжньою сестри — ознака великих неприємностей у родички. Можливо, вона важко або надовго захворіє. Незаміжня двоюрідна сёструшка уві сні помчала з власного вінчання? Їй вдасться «сховатися» від біди.

  А ось,, до чого сниться одруження родички, яка одружена, за версією Місячного сонника: все складеться саме так, як ви мріяли. Особливо добре, якщо вам приснилося, що сестричка, яка одружена насправді і до того ж вагітна, уві сні вінчається — її чекають легкі пологи і здоровий малюк.

  Підготовка свята, або Період радості

  Готуватися уві сні до весілля сестри — знак звісток. Ви були присутні на вінчанні молодшої сестрички — чекайте відмінних новин. Підготовка до весільного торжества молодшої сестри була покладена на вас? Ви когось порадуєте звістками.

  Готувалися уві сні до одруження старшої сестрички і тепер хочете з’ясувати,, до чого сниться таке бачення? Немає нічого простіше! Це символ того, що вас порадують родичі, віщає сонник Лонго. Якщо підготовка йшла без зволікань, то скоро ви познайомитеся з людиною, який допоможе втілити мрії в реальність.

  Сонник весілля сестри, до чого сниться весілля сестри уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: