Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник вкрасти духи, до чого сниться вкрасти духи уві сні

Уві сні трапилося вкрасти духи? Постарайтеся відмовитися від ілюзій і фантазій, бо в житті реальному вас очікує кардинальна зміна планів. До чого ще сниться цей дивний сюжет? Сонник розповість про різні варіанти інтерпретації.

Не піддавайтеся!

Наснилося, що ви стягнули духи в магазині? В реальності придбаєте шикарну річ або знайде щось цінне. Однак постарайтеся не піддаватися ризикованим спокусам і тримайте себе в руках перед обличчям спокус.

До чого сниться, як ви перебирали різні аромати і вирішили уві сні вкрасти духи, які особливо сподобалися? Сонник вважає, що вам належить прийняти дуже непросте рішення.

Ймовірно, ви вважаєте, що втратите при цьому більше, ніж зможете отримати взамін. Сновідних образ підказує, що ви даремно переживаєте. У майбутньому вам грандіозно пощастить.

Про що думаєте?

Наснилося, що побачили барвисту вітрину з дорогими флаконами і примудрилися вкрасти духи? У глибині душі ви тихенько заздрите більш успішним людям і вважаєте, що вони цього не заслужили.

До чого сниться, якщо стягнули дорогі парфуми в іншого персонажа? Сонник думає, що в реалі провалиться справу, на яке ви покладали серйозні надії.

Боїтеся?

Довелось бачити, що особисто у вас пропав уві сні флакончик з туалетною водою? Подібний сюжет відображає страх втратити щось цінне, причому скоріше це стосується духовної (моральної) цінності, ніж матеріального майна. Сонник думає, що страхи ваші марні.

Розшифровка по Міллеру

Уві сні вам вдалося непомітно вкрасти духи? На думку Міллера це означає, що в реалі ви зробите якусь дію, в якому пізніше будете серцево каятися.

Значення аромату

Щоб зрозуміти,, до чого сниться розглянутий образ, бажано врахувати вартість і якість викрадених духів. Сонник переконаний, що це допоможе отримати максимально актуальне тлумачення сну.

 • З приємним ароматом — успіх, стабільність у відносини, довіру.
 • З неприємним вам запахом — презирство, нерозуміння.
 • З огидним амбре — причіпки, глузування, неповага оточуючих.
 • Дорогі, брендові — заборонене задоволення.
 • Дешеві, підроблені — ілюзія, самообман.
 • Чого хочете?

  Наснилося, що ви зважилися вкрасти духи, зокрема дорогущую парфумерію? Ви явно незадоволені собою і бажаєте змінити імідж, стати схожим на того, хто щасливіший або успішний.

  Довелось бачити, що ви примудрилися викрасти чужий шампунь? Сонник впевнений: ви втомилися від одноманітності власного життя або ж бажаєте позбутися нав’язливих думок.

  У будь-якому варіанті ви дієте занадто напористо і часом необдумано, що веде до явної невдачі. Це ж бачення відображає уві сні мрії, які ніколи не здійсняться або занадто легковажний погляд на життя.

  Задумайтесь!

  До чого сниться, якщо трапилося вкрасти духи, а потім застосовувати їх за призначенням? Наяву ви використовуєте не найкращі методи, щоб домогтися бажаного.

  Наснилося, як ви бризкалися вкраденим парфумом? Це буквально означає уві сні: ви занадто зациклені на розкоші і робите дурні вчинки заради поліпшення матеріального комфорту.

  Довелось бачити, як ви розбили флакончик з ароматною рідиною? Сонник пророкує повного краху планів, незважаючи на досить вдалий початок.

  Сонник вкрасти духи, до чого сниться вкрасти духи уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: