Сонник вкрасти духи, до чого сниться вкрасти духи уві сні

Уві сні трапилося вкрасти духи? Постарайтеся відмовитися від ілюзій і фантазій, бо в житті реальному вас очікує кардинальна зміна планів. До чого ще сниться цей дивний сюжет? Сонник розповість про різні варіанти інтерпретації.

Не піддавайтеся!

Наснилося, що ви стягнули духи в магазині? В реальності придбаєте шикарну річ або знайде щось цінне. Однак постарайтеся не піддаватися ризикованим спокусам і тримайте себе в руках перед обличчям спокус.

До чого сниться, як ви перебирали різні аромати і вирішили уві сні вкрасти духи, які особливо сподобалися? Сонник вважає, що вам належить прийняти дуже непросте рішення.

Ймовірно, ви вважаєте, що втратите при цьому більше, ніж зможете отримати взамін. Сновідних образ підказує, що ви даремно переживаєте. У майбутньому вам грандіозно пощастить.

Про що думаєте?

Наснилося, що побачили барвисту вітрину з дорогими флаконами і примудрилися вкрасти духи? У глибині душі ви тихенько заздрите більш успішним людям і вважаєте, що вони цього не заслужили.

До чого сниться, якщо стягнули дорогі парфуми в іншого персонажа? Сонник думає, що в реалі провалиться справу, на яке ви покладали серйозні надії.

Боїтеся?

Довелось бачити, що особисто у вас пропав уві сні флакончик з туалетною водою? Подібний сюжет відображає страх втратити щось цінне, причому скоріше це стосується духовної (моральної) цінності, ніж матеріального майна. Сонник думає, що страхи ваші марні.

Розшифровка по Міллеру

Уві сні вам вдалося непомітно вкрасти духи? На думку Міллера це означає, що в реалі ви зробите якусь дію, в якому пізніше будете серцево каятися.

Значення аромату

Щоб зрозуміти,, до чого сниться розглянутий образ, бажано врахувати вартість і якість викрадених духів. Сонник переконаний, що це допоможе отримати максимально актуальне тлумачення сну.

 • З приємним ароматом — успіх, стабільність у відносини, довіру.
 • З неприємним вам запахом — презирство, нерозуміння.
 • З огидним амбре — причіпки, глузування, неповага оточуючих.
 • Дорогі, брендові — заборонене задоволення.
 • Дешеві, підроблені — ілюзія, самообман.
 • Чого хочете?

  Наснилося, що ви зважилися вкрасти духи, зокрема дорогущую парфумерію? Ви явно незадоволені собою і бажаєте змінити імідж, стати схожим на того, хто щасливіший або успішний.

  Довелось бачити, що ви примудрилися викрасти чужий шампунь? Сонник впевнений: ви втомилися від одноманітності власного життя або ж бажаєте позбутися нав’язливих думок.

  У будь-якому варіанті ви дієте занадто напористо і часом необдумано, що веде до явної невдачі. Це ж бачення відображає уві сні мрії, які ніколи не здійсняться або занадто легковажний погляд на життя.

  Задумайтесь!

  До чого сниться, якщо трапилося вкрасти духи, а потім застосовувати їх за призначенням? Наяву ви використовуєте не найкращі методи, щоб домогтися бажаного.

  Наснилося, як ви бризкалися вкраденим парфумом? Це буквально означає уві сні: ви занадто зациклені на розкоші і робите дурні вчинки заради поліпшення матеріального комфорту.

  Довелось бачити, як ви розбили флакончик з ароматною рідиною? Сонник пророкує повного краху планів, незважаючи на досить вдалий початок.

  Сонник вкрасти духи, до чого сниться вкрасти духи уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: