Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник вкрали годинник, до чого сниться вкрали годинник уві сні

Сонник неоднозначно тлумачить, до чого сниться, що вкрали годинник. Сюжет уві сні означає матеріальний предмет і символізує хід часу. Тлумачення сну підкаже, чому бажано приділити увагу: стежити за цінними речами або задуматися, чи розумно сплячий розпоряджається своїм життям. Іноді символ знаменує початок нової епохи в біографії.

Роз’яснення Міллера

Сонник Міллера детально роз’яснює,, до чого сниться символ. Він означає, що конкурент перехопить перемогу перед самим фінішем. Крадіжка або увінчалася успіхом вимагання уві сні уособлює негативну компанію, від якої одні неприємності. Якщо приснилося, що вкрали годинник в будинку, вірогідні сімейні негаразди. Коли сам сновидець стягнув чиюсь річ, наяву він ризикує потрапити в незручне становище.

Матеріальна шкода

В сонник Закоханих міститься пояснення, до чого сниться, як наручний годинник вкрали напередодні весілля. Одруження під загрозою зриву через прикру дрібниці.

В езотеричних сонник зниклі наручний годинник ототожнюються з побутовими або іншими не більше цікавими заняттями, що поглинають більшу частину доби. Тлумач радить змінити звичний, але безперспективний уклад.

Переходимо на особистості

У прогнозах, до чого сниться, що вкрали годинник, сонники віддають належне фігурам потерпілого і викрадача.

 • Зигмунд Фрейд стверджує, що сновидець боїться втратити чоловічу силу;
 • Бачити себе злодієм жіночих годинок трапляється в пориві пристрасті і бажання володіти;
 • Якщо дівчині довелося бачити себе злодійкою Rolex, не за горами шлюб за розрахунком;
 • Бачити пограбованої крамниці годинникаря доводиться тим, хто жадає різноманітності в інтимі;
 • Якщо приснилося, що злодій вам знаком, з цією людиною встановляться міцні відносини;
 • Втрата дорогого аксесуара уві сні обіцяє крах планів;
 • Наснилося, що ви привласнили коштовність? Попереду вигідне партнерство.
 • Викрадене час

  Якщо приснилося, що вкрали годинник, сонник Н. Гришиной обіцяє, що життя знайде новий сенс. Не виключено, що заради цього доведеться чимось символічно пожертвувати: значуще сьогодні в подальшому здасться непотрібним.

  Деніз Лінн в своєму прогнозі стверджує, що сюжет навіяний відчуттям панічного страху відстати від сучасного ритму і опинитися на узбіччі. Найчастіше подібні побоювання безпідставні, а от імовірність промчати мимо важливих моментів і знаків долі куди більш висока.

  Бачити втрату аксесуара уві сні трапляється напередодні позитивних змін, які настануть в результаті несподіваного події.

  Циферблат в голові

  Цікаво дізнатися, до чого сниться, що факт пропажі не заважає все робити вчасно і всюди встигати. Як не дивно, сонник Катерини Великої вбачає в символі тривожне передвістя.

  Найчастіше такий сюжет є відображенням нетерплячості, властивої сплячому в дійсності. Якщо на ранок ви точно пам’ятаєте цифри, які вгадали уві сні, в цю хвилину може статися фатальне подія.

  Якщо уві сні засмучує не тільки втрата речі, скільки нерозуміння, ранок зараз або вечір, обставини внесуть корективи в очікування, цілком можливо, що вони сподобаються сновидцу.

  Поза законом

  Коли приснилося, що ви вкрали годинник у абстрактного власника, сонник Мандрівника попереджає, що в дійсності у вас чимало недоброзичливців, можливості яких небезпечно недооцінювати.

  Крадіжка уві сні у друзів, колег або далеких родичів загрожує обернутися скандалом наяву. Якщо заміжньої дами привиділося, що вона стягнула улюблений аксесуар чоловіка, в сім’ї почнеться сприятливий період.

  Сонник вкрали годинник, до чого сниться вкрали годинник уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: