Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник вкрали шубу, до чого сниться вкрали шубу уві сні

Красива хутряна шубка є межею мрій багатьох дівчат і жінок. Тому її пропажа стає трагедією і приводом для сліз. А ось якщо у вас вкрали шубу не в житті, а уві сні, то це може означати зовсім інше — удачу і позбавлення від смутку. Правда сонники, тлумачать,, до чого сниться такий сюжет, радять звертати увагу на те, з чого вона була зшита.

Позбавлення норкового манто як символ розтрат і втрат

Якщо вам приснилося, що у вас вкрали шубу з норки, то, згідно з трактуванням більшості сонників, вам варто переглянути свої звички. Сюжет про зникнення норковій шубки може пророкувати наступ важкого періоду в житті, коли ви будете втрачати частіше, ніж отримувати. Причому, це стосується не тільки матеріальних цінностей, а й взаємовідносин.

Східний сонник радить проявити пильність, здійснюючи великі покупки, якщо уві сні ви бачили, як у вас забрали норкову шубу — є шанс купити неякісний товар.

А ось по Фрейду, приснився пропажа манто з норки обіцяє «потрібні» втрати: ви зумієте, нарешті, розслабитися і позбутися від комплексів.

Кроляча Доха: Від сліз до радості

Тлумачення сну, в якому у вас була викрадена шубейка з кролячого хутра, викликає двоякі почуття. З одного боку — це символ того, що з життя піде щось не дуже важливе, а от з іншого — це ознака розчарування через марно витраченого часу.

Розібратися детальніше,, до чого сниться подібне, допоможе сонник Цвєткова. Отже, пригадайте, якщо уві сні після того, як у вас вкрали шубу з красивого, але недорогого хутра, ви плакали, то вас чекає розчарування в людині, який не виправдав ваших сподівань. А якщо ви спокійно перенесли приснився втрату шуби, то це сигнал про те, що ви готові до нових знайомств і відносин.

Штучна шубейка — ознака відмінного самопочуття

Хворіє сновидцу бачення, в якому у нього вкрали шубу з синтетичного матеріалу, обіцяє швидку поправку і поліпшення загального стану здоров’я, радує сонник Ванги.

А якщо ви здорові, і уві сні бачили, що у вас вкрали штучний кожушок, то це зайвий раз підтверджує, що доля береже вас від бід і хвороб.

Подробиці викрадення

Якщо уві сні у вас вкрали шубу, то перше, на що рекомендують звернути увагу сонники, це на причину втрати. Пригадайте, за яких обставин це сталося, і ви зрозумієте, до чого це сниться. Отже, її:

 • Підмінили в гардеробі — не варто довіряти незнайомим людям;
 • Забрали при пограбуванні — хтось намагається вам «запудрити мізки»;
 • Викрали в потязі — в дорозі з вами станеться щось екстраординарне;
 • Зняли прямо на вулиці — не бійтеся експериментувати.
 • Сонник Міллера

  Пригадайте, якщо уві сні ви бачите, що у вас вкрали стару шубку з вилиняв кролика, то це означає, що вашим фінансовим негораздо прийшов кінець. Вас «помітить» керівник і підвищить на посаді.

  Інша річ, якщо наснилося, що вкрали шубу нову з розкішного хутра. На думку тлумача, яка роз’ясняє,, до чого сниться подібне, таке сновидіння може означати втрату авторитету через невміння дотримуватися рамки пристойності або через нестримного хвастощів.

  Сонник вкрали шубу, до чого сниться вкрали шубу уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: