Сонник вкрали шубу, до чого сниться вкрали шубу уві сні

Красива хутряна шубка є межею мрій багатьох дівчат і жінок. Тому її пропажа стає трагедією і приводом для сліз. А ось якщо у вас вкрали шубу не в житті, а уві сні, то це може означати зовсім інше — удачу і позбавлення від смутку. Правда сонники, тлумачать,, до чого сниться такий сюжет, радять звертати увагу на те, з чого вона була зшита.

Позбавлення норкового манто як символ розтрат і втрат

Якщо вам приснилося, що у вас вкрали шубу з норки, то, згідно з трактуванням більшості сонників, вам варто переглянути свої звички. Сюжет про зникнення норковій шубки може пророкувати наступ важкого періоду в житті, коли ви будете втрачати частіше, ніж отримувати. Причому, це стосується не тільки матеріальних цінностей, а й взаємовідносин.

Східний сонник радить проявити пильність, здійснюючи великі покупки, якщо уві сні ви бачили, як у вас забрали норкову шубу — є шанс купити неякісний товар.

А ось по Фрейду, приснився пропажа манто з норки обіцяє «потрібні» втрати: ви зумієте, нарешті, розслабитися і позбутися від комплексів.

Кроляча Доха: Від сліз до радості

Тлумачення сну, в якому у вас була викрадена шубейка з кролячого хутра, викликає двоякі почуття. З одного боку — це символ того, що з життя піде щось не дуже важливе, а от з іншого — це ознака розчарування через марно витраченого часу.

Розібратися детальніше,, до чого сниться подібне, допоможе сонник Цвєткова. Отже, пригадайте, якщо уві сні після того, як у вас вкрали шубу з красивого, але недорогого хутра, ви плакали, то вас чекає розчарування в людині, який не виправдав ваших сподівань. А якщо ви спокійно перенесли приснився втрату шуби, то це сигнал про те, що ви готові до нових знайомств і відносин.

Штучна шубейка — ознака відмінного самопочуття

Хворіє сновидцу бачення, в якому у нього вкрали шубу з синтетичного матеріалу, обіцяє швидку поправку і поліпшення загального стану здоров’я, радує сонник Ванги.

А якщо ви здорові, і уві сні бачили, що у вас вкрали штучний кожушок, то це зайвий раз підтверджує, що доля береже вас від бід і хвороб.

Подробиці викрадення

Якщо уві сні у вас вкрали шубу, то перше, на що рекомендують звернути увагу сонники, це на причину втрати. Пригадайте, за яких обставин це сталося, і ви зрозумієте, до чого це сниться. Отже, її:

 • Підмінили в гардеробі — не варто довіряти незнайомим людям;
 • Забрали при пограбуванні — хтось намагається вам «запудрити мізки»;
 • Викрали в потязі — в дорозі з вами станеться щось екстраординарне;
 • Зняли прямо на вулиці — не бійтеся експериментувати.
 • Сонник Міллера

  Пригадайте, якщо уві сні ви бачите, що у вас вкрали стару шубку з вилиняв кролика, то це означає, що вашим фінансовим негораздо прийшов кінець. Вас «помітить» керівник і підвищить на посаді.

  Інша річ, якщо наснилося, що вкрали шубу нову з розкішного хутра. На думку тлумача, яка роз’ясняє,, до чого сниться подібне, таке сновидіння може означати втрату авторитету через невміння дотримуватися рамки пристойності або через нестримного хвастощів.

  Сонник вкрали шубу, до чого сниться вкрали шубу уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: