Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник вкрали велосипед, до чого сниться вкрали велосипед уві сні

Проїхатися з вітерцем на велосипеді люблять не тільки діти, а й дорослі. Однак останнім, на жаль, найчастіше вдається зробити подібне лише уві сні. Відмінний сон з відмінним значенням, запевняють знавці нічних мрій. А ось,, до чого сниться бачення, в якому вкрали велосипед, знає далеко не кожен. Сонники, звичайно ж, дадуть відповідь на це питання, але пам’ятайте: чим детальніше будуть спогади, тим точніше будуть передбачення!

Сонник Міллера

Згідно тлумаченням популярного психолога свого часу Густава Міллера, сновидіння, в якому у вас вкрали велосипед, означає не що інше, як «провали» через підступи ворогів.

А ось, якщо ви бачите себе в ролі викрадача, то це може означати блискучі перспективи, які незабаром перед вами відкриються. Але це за умови, що уві сні ви не були спіймані на «гарячому».

Пояснення приснився «в двох словах»

Пам’ятати нюанси приснилося мрії — це прекрасно. Однак якщо ви не в змозі пригадати нічого, крім основного сюжету — не біда, сонники підкажуть,, до чого сниться крадіжка велика без зайвих подробиць.

 • Наснилося, що у вас вкрали велосипед — чекайте розчарувань і зневіри.
 • Бачити уві сні, як ви викрали чийогось двоколісного «друга» — на подив.
 • Ви зуміли відшукати свій транспорт — невдачі пройдуть повз вас.
 • Великий не вдалося знайти — за успіх доведеться битися.
 • Втрачена «радість», або Бійтеся розчарувань

  За запевненням Сімейного сонника, якщо у вас вкрали велосипед, то це означає, що незабаром вас хтось сильно засмутить чи навіть розчарує. Жінці таке бачення передбачає обман коханого, а можливо навіть, і зрада.

  Наснилося, що ви залишили великий без нагляду, а повернувшись, виявив його пропажу, і що замість нього стоїть інший «двоколісний транспорт», розбитий або іржавий — не сплачувалися великих надій ні на кого, навіть на самого себе, радить сонник пастора Лоффа.

  Бути викрадачем, як символ несподіванок

  Зворотні трактування мають мрії, в яких викрадають велотранспорту не у вас, а ви. Так, за версією Циганського збірника сновидінь, будь-який автомобіль, який ви викрали уві сні, обіцяє несподіваний поворот подій. А ось, приємний чи ні, залежить від стану цього самого транспорту.

  Цікаве тлумачення сну пропонує сонник Цвєткова, тлумачачи,, до чого сниться сон про те, що ви вкрали велосипед: сюрприз, який ви готуєте одному, може не припасти до смаку, тому, попередньо, уточніть всі переваги товариша.

  Знайти і повернути: Перемога і успіх вже близько

  Радують трактуваннями того,, до чого сниться викрадення велосипеда і наступне повернення, сонники Місячний і Весняний. За їх схожим поясненням, такі бачення обіцяють перемогу в будь-якому задуманому заході. Тих, кого чекає іспит або якась перевірка, тлумачі заспокоюють: все пройде відмінно!

  Бачите уві сні, що у вас вкрали велосипед, поламаний і іржавий, а повернули новенький і гарний? Чудовий знак, що позначає успіх, в, здавалося б, невигідному справі.

  Сонник вкрали велосипед, до чого сниться вкрали велосипед уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: