Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник вдарити по обличчю, до чого сниться вдарити по обличчю уві сні

Будь-яка бійка уві сні не завжди має в сонниках негативний підтекст. Приснився сюжет уособлює потреба оборонятися або, навпаки, робити рішучі кроки для зміни життя. Ось чому стрімкі зміни і необхідність вибору — найпопулярніші тлумачення,, до чого сниться вдарити по обличчю.

Отримати удар уві сні — наяву проявите рішучість

Дізнавшись,, до чого сниться отримати удар долонею від людини, постарайтеся зробити правильні висновки. Сонник Ванги приснилося дію зіставляє з необхідністю переходити до рішучих кроків, які допоможуть вам утвердитися і реалізуватися в житті. Причому зробити вчинок потрібно самостійно, без підказок і допомоги сторонніх осіб.

Прийняти удар долонею від знайомої людини уві сні, згідно Східному жіночому снотолкователю, обіцяє одержання несподіваних звісток. Повний сонник Нової Ери, досить суворий в своєму судженні,, до чого сниться отримати кулаком в щелепу від кого-то. Приснилися обставини служать нагадуванням про обачність або можливості змінити все на краще.

Якщо приснилося, що захищаючи когось, вам нанесли ляпас кулаком, значить, в реальній дійсності, хтось потребує допомоги і захисту. Бачити в сновидінні, що захищаєте від побоїв жінку — до підставу.

Персонажі, до яких застосовувалася сила

Перш ніж міркувати,, до чого сниться вдарити по обличчю, важливо пригадати персонажа, якому довелося дати ляпаса. так:

 • Відважити ляпаса своєму хлопцеві або коханому чоловікові, підказує Сучасним поєднаним сонником про можливу зміну взаємин з коханим, поліпшення сексуальних відносин з ним;
 • Вдарити по обличчю мати, вважається відображенням глибокої тривоги за матір, свідченням переживань про її здоров’я і самопочуття;
 • Бити самого себе уві сні — ваші дії наяву будуть викликати у вас бурю обурення і неприйняття;
 • Чоловікові, вдарити по обличчю улюблену жінку, віщує Китайським сонником, втрату чоловічої сили;
 • Дівчині, бачити уві сні, що вона б’є представницю прекрасної статі — обіцяє дружба;
 • Дати ляпас незнайомцю, передрікає зраду, яке припускав сновидець
 • Бити знайомого, віщає про везіння, щасливий випадок.
 • Будьте пильні і гранично обережні

  Багато сонники сходяться на думці, що ляпас уві сні віщує наяву образи і сварки. Тому, якщо вам довелося вдарити по обличчю родича або іншого знайомого людини, значить, остерігайтеся підступу з боку персонажа, що загрожує великим скандалом і неприємностями.

  Також, тлумачення сну щодо бійки з улюбленими людьми, може відображати сприятливий період коригування й змін взаємин. Чоловікам таке сновидіння підказує про вдалий момент запропонувати коханій руку і серце, дівчатам, бачити подібний сюжет, каже снотолкователем про можливість поміркувати і визначитися зі своїми бажаннями і прагненнями.

  Сонник Міллера закликає до розсудливості

  Сновидіння, в якому доводиться бити кого-то палицею або кулаком, свідчить про виникнення великого сімейного скандалу, сварки з коханими. Якщо стукнули вас, значить, доведеться пережити хворобу, зіткнутися з неприємностями на роботі або неприйняттям в колективі. Спритно відбивати ляпаси, означає, що ви зможете багато чого досягти, якщо грамотно збудуєте тактику поведінки з оточуючими.

  Сонник вдарити по обличчю, до чого сниться вдарити по обличчю уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: