Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник вказівний палець, до чого сниться вказівний палець уві сні

Вказівний палець уві сні, на думку сонника, символізує силу волі сплячої людини, вміння приймати рішення, відстоювати свою позицію. Стан і вид фаланги забезпечує максимальне тлумачення,, до чого сниться така картинка.

Що говорить Міллер?

Психолог розглядає приснився вказівний палець, як символ упевненості в своїх силах, здатності відстояти свою думку. Бачити, що перст порізаний, означає, що в реальності, сновідящій не в змозі вирішити накопичені проблеми самостійно.

Якщо уві сні, з порізаною фаланги сочиться кров, то, як стверджує сонник, наяву доведеться зайнятися питаннями, які будуть пов’язані з родичами. Нерівну сутичку з недругом пророкує Міллер, тлумачачи,, до чого сниться перст, за який вкусила змія.

Про повагу…

Жінці, якій довелося бачити свого чоловіка без вказівного пальця, слід проявити більше уваги і поваги до чоловіка. Універсальний сонник впевнений, що сновидицей легковажно ставиться до слів обранця, тим самим підриваючи його репутацію серед близьких людей.

Любовні моменти

Фрейд має дещо іншу інтерпретацію,, до чого сниться подібний сюжет, вказуючи на підсвідому впевненість сновідіци в сексуальної неспроможності чоловіка доставити їй справжню насолоду в ліжку.

Борошно, якій уві сні довелося власноруч відрізати або зламати коханому фалангу, доктор обіцяє пристрасний роман на стороні. Не виключено, що коханцем виявиться спільний знайомий закоханих.

Відрізати коханому вказівний палець на лівій руці, означає велику сварку з обранцем, яка призведе до розставання.

Попереду — проблеми!

Сновидіння, в якому сталося відрізати собі пальчик на руці, вказує на нерозуміння з боку начальства. Як би ви не старалися, справи йдуть не так, як хотілося вам. Краще не лізьте на рожен, доводячи свою правоту, інакше тільки погіршить ситуацію.

Зламати перст уві сні, на думку сонника Мандрівника, свідчить про ризик потрапити під вплив злого, честолюбного людини. Єврейський снотолкователь приснилося сновидіння порівнює з метушливої, неспокійною роботою.

Не реагуйте на подразників!

Бачити відрізаний палець стороннього персонажа, попереджає про те, що наяву з’явиться людина, яка буде пхати носа у ваші справи, постійно повчати, контролювати і засуджувати вас. Постарайтеся повністю ігнорувати персону — йому скоро набридне ця роль.

А ось якщо приснився відрізаний пальчик коханої, значить, в реальності, доведеться вислухати безліч докорів і невдоволення від коханої жінки. Задумайтесь, можливо, обраниця в чомусь права.

Подбайте про емоційний комфорт!

Сонник Лонго говорить про те, що вам необхідна перепочинок, тлумачачи,, до чого сниться порізати вказівний палець. Психоаналітик впевнений, що мета, яку поставив перед собою сновидец, повністю позбавить фізичних і моральних сил.

Універсальний сонник має інше тлумачення сну, пов’язуючи приснився картинку з нестачею рішучості для здійснення задумів. Жінці, порізати уві сні пальчик, застерігає про ризик втратити підтримку.

Удача поруч!

Тим, кому приснилось кільце на вказівному пальці, сонник пророкує удачу в усьому. Якщо уві сні, кільце оснащене дорогоцінним каменем, значить, в реальній дійсності, здобудете пошану і повагу оточуючих. Кар’єристам, подібне нічне бачення віщає про особливу увагу і довіру начальства.

Подробиці

Сонник XXI століття пояснює,, до чого сниться вказівний палець, виходячи з зовнішнього вигляду і стану цієї частини тіла уві сні:

 • Красивий і доглянутий — передрікає взаємну, щиру любов;
 • Чистий і здоровий — до успіху в справах;
 • Його відсутність на руці — обіцяє самотність;
 • Забруднений — віддавайтеся пристрасті і отримаєте задоволення;
 • Оснащене обручкою — обіцяє пропозицію руки і серця.
 • Сонник вказівний палець, до чого сниться вказівний палець уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: