Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник вкрали дитину, до чого сниться вкрали дитину уві сні

Діти уві сні, на думку сонників, свідчать про безмежної радості сновидіння, його успіху наяву. Будь-які події, як позитивні, так і негативні, що перейшли над приснився дівчинкою або хлопчиком вказують на нагальні питання, які вимагають вашої участі. Навіть те, до чого сниться, що вкрали дитину, служить підказкою про втрату контролю в важливому для вас питанні.

Не пускайте все на самоплив!

Сонник Лоффа, даючи пояснення,, до чого сниться викрадення дівчинки або хлопчика, висловлює крайню стурбованість. Так, пастор приснилося бачення співвідносить з неспроможністю сновідящего правильно оцінити що виникла в дійсності ситуацію. Жінці, бачити, що дитину вкрали і вбили уві сні, означає крах сімейних відносин, а ось бути в ролі викрадача хлопчика або дівчинки уві сні, віщує сновидицей щасливий союз.

Цигани викрадають дітей — до добра або худу?

Тлумачачи, до чого сняться цигани, які крадуть діток, французький сонник нагадує, що ці персонажі уві сні обіцяють обман, наклеп і підлість. Дівчині, бачити як чоловік циган вкрав її дитини, означає, що в реальному часі у сновидящей з’явиться приємний залицяльник, наміри якого будуть далекі від джентльменських. Наснилося, що персонажі не тільки поцупили, але і вбили малюка, значить, в реальності вашим близьким загрожує серйозна небезпека — вони можуть стати жертвами шахраїв.

Версія Міллера

Молодий панночці, тлумачення сну про крадіжки діток, вказує на невпевненість в своїх силах і привабливості. Міллер радить скоріше розібратися в собі, інакше депресивний стан надовго оселиться в її будинку. Бачити свого чоловіка в ролі викрадача, віщує снотолкователем радість і щастя в сімейному житті.

Що якщо вкрали дитину з коляскою?

Сонник XXI століття, пояснюючи,, до чого сниться подібний сюжет, нагадує, що дитяча коляска символізує відданість і вірність друзів, і якщо уві сні її поцупили разом з малюком, значить, дружба з близькою людиною знаходиться під загрозою.

Бачити в сновидінні, що у вас вкрали дитину і вимагають за нього викуп — ваш невеликий огріх в реальній дійсності обернеться великими проблемами, на які піде багато душевних сил і нервів.

Остерігайтеся наклепу

Сновидіння, в якому молодий панночці приснився викрадений чужий немовля, за версією сучасного універсального сонника, попереджає про злобі і плітках оточуючих. Знайдений або врятований власний син, обіцяє шану і повагу.

Важливі деталі в сновидінні

Витлумачуючи сюжет про викрадення, сонник радить звернути увагу на стан і зовнішній вигляд малюка. так:

 • Брудний, обірваний ребятенок, віщає про розлад у родині;
 • Чистий і спокійний — обіцяє удачу в будь-яких починаннях;
 • Плаче — віщує занепокоєння і суєту;
 • Хворий — попереджає про наслідки неправильного вибору.
 • Сонник вкрали дитину, до чого сниться вкрали дитину уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: