Сонник вкрали гаманець, до чого сниться вкрали гаманець уві сні

Гаманець уві сні уособлює собою фінансове становище сплячої людини. Якщо він доверху набитий грошима, значить, попереду прибуткова справа, бачити його порожнім — обіцяє сонником турботи, пов’язані із заробітком. Сновидіння, в якому у вас вкрали гаманець, закликає до обачності. Те,, до чого сниться подібна сцена, залежить від деталей досконалої крадіжки і суми вкрадених фінансів.

Попереду фінансові проблеми

Мусульманський сонник пояснює,, до чого сниться сон, в якому вкрали гаманець з грошима, нарахуванням великого відсотка за кредит або боргові зобов’язання. Тим, хто тільки подумує взяти позику або борг, снотолкователь радить уважно розібратися з нюансами його погашення.

Езотерики приснився сцену крадіжки зіставляють залученістю сплячої людини в грошову аферу або азартні ігри. Постарайтеся стримати свій запал, інакше влізете в великі борги.

Бачити, що цигани вкрали у вас сумку з грошима і телефоном, пророкує Медеєю грошові проблеми через вашу безрозсудності і легковажності.

Вас обманюють!

Девід Лоффа, в своєму сонник, епізод уві сні, в якому вкрали гаманець, зіставляє з втратою. Якщо приснилося, що втрачена сума була незначна, а злодієм ви вважаєте людини зі свого близького оточення, значить, в реальній дійсності, ця персона вас обманює.

Бачити, як цигани вкрали телефон уві сні, але потім повернули назад, означає, що у вашому оточенні є особа з недобрими намірами. Можливо, щоб не попастися, ця персона підставить під удар невинну людину.

Припущення Міллера

Психолог Міллер призводить тлумачення, до чого сниться, що вкрали гаманець, виходячи з особистості приснився злодія. Якщо грабіжник відомий сновидцу — чекайте підлості від цієї особистості. Але от якщо уві сні поцупили сумку, а потім повернули — не поспішайте робити необдумані висновки, можливо, похапцем, ви засудили не ту особу.

Порожні переживання

За версією сонника Менегетті, сновидіння, в якому поцупили важку сумку з документами, означає, марні клопоти і переживання. Тлумачення сну закликає менше часу витрачати на порожні турботи і зайнятися безпосередньо своїми справами.

Про страхи

До чого сниться, що телефон поцупили? Езотеричний сонник порівнює епізод з підсвідомої острахом сновідящего втратити відчуття захисту і зв’язок з близькими людьми. Тим, хто в реальності знаходиться в сварці зі своєю другою половинкою, приснився образ служить показником щирих переживань і страху втратити кохану чоловічка.

Бачення, в якому у чоловіка вкрали гаманець з великою сумою, пояснюється сонником Мандрівника, боязню сновидіння втратити свій авторитет, чоловічу силу і впевненість у завтрашньому дні. Жінкам, подібна ситуація уві сні підказує про страх втратити довіри сім’ї, дружина.

Деталі сюжету

Щоб максимально витлумачити побачене, Сучасний суміщений сонник, звертає увагу на місце, де вкрали гаманець уві сні:

 • В парку — намагайтеся не розслаблятися навіть на відпочинку;
 • В людному місці — не піддавайтеся впливу чужої думки;
 • На роботі — будьте уважні в справах;
 • В будь-якому закладі — ретельно вичитуйте документи, які підписуєте.
 • Який ваш інтимний досвід?

  Сонник Фрейда, який наснився гаманець, набитий не тільки валютою, але і іншими папірцями, зіставляє з сексуальним досвідом сновидіння. Чим більше і увесистей портмоне уві сні, то багатша і різноманітніша стане інтимне життя.

  Доктор по-своєму описує, до чого сниться, що гаманець вкрали. Так, за версією Фрейда, в реальному часі, вам доведеться заплатити за свої витівки будь-якої екзотичної хворобою.

  Сонник вкрали гаманець, до чого сниться вкрали гаманець уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: