Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник вугілля, до чого сниться вугілля уві сні

Вугілля — цінне паливо. Горить яскраво, згоряє повільно, тепло дає відмінно. Люди давно навчилися видобувати вугілля, коксованого його і застосовувати в побуті та на виробництві. На сьогоднішній день, антрацит саме найбільш часто використовується природне викопне на планеті. Зараз нікого не здивуєш грубкою з вугіллям, а були часи, коли це паливо цінувалося не менше як золото! Людям навіть і наснитися не могло, що вони є власниками такої розкоші. А тепер приснитися може! А ось, до чого сниться горючий камінь, знають не всі! Мало хто уві сні бачить його в чистому вигляді, але, тим не менше, і такі сни сняться. Пропоную відкрити сонник, задати йому питання і отримати цікавий і розгорнуту відповідь! Приступимо?

Паливо для вогнища

Приснився яскраво палаючий вугілля в печі — сонник Міллера повідомляє, що такий сон — знак прийдешнього благополуччя. Але якщо вуглинки горять тьмяно, ледве жевріють — життя найближчим часом буде неяскравим і нудною.

Купувати уві сні антрацит для опалення будинку — сонник попереджає вас про можливість повірити в брехню. Хтось захоче вас обдурити, будьте обережні, попереджає сонник.

Сниться, що ви вигрібати з вогнища вугілля, який ще горить — сновидіння віщує швидке збагачення. Можливо, вам підвищать зарплату або дадуть велику премію, обіцяє сонник.

Бачили уві сні, що ви дуеті в камін, роздуваючи вугілля — сон передвіщає сварку. Слідкуйте за словами і емоціями, якщо дорожите відносинами.

Бачили, що ви вимітає золу від згорілого вугілля — до охолодження любовних відносин. Для сімейних людей сон може означати розлучення, для неодружених — розставання, сварку з коханою людиною.

Засипати паливо в піч для її розпалювання — наяву тлумачення сну наступне: зараз дуже сприятливий час для великих витрат: будь то покупка або вкладення грошей в якусь справу. В обох випадках не прогадаєте.

Кокс на виробництві

Якщо вам приснилося, що ви працюєте в шахті і здобуваєте кам’яне вугілля — незабаром вирішиться якась давня проблема, яка не дає вам спокою, обіцяє сонник Міллера.

Сниться, що ви перебуваєте біля покинутої шахти або на самому її дні — тлумачення сну однозначно: вам загрожує небезпека. Будьте дуже уважні і обережні в найближчі дні.

Бачити велику купу кам’яного вугілля — ви зробите багато дрібних, але приємних і потрібних покупок. Якщо ви шопоголік, то найближчий тиждень просто створена для вас, все покупки принесуть величезне задоволення і радість.

Якщо вам сниться, як скіп засинає кокс в доменну піч — вам має бути довга і копітка робота, яка, тим не менш, принесе задоволення і гарний прибуток, радує тлумаченням сонник.

Наснилося, що ви лопатою перекладаєте чорний, блискучий на сонці, антрацитовий камінь з однієї купи на іншу — майбутня робота тільки на перший погляд виявиться привабливою. Насправді це буде марна справа.

Бачити, що ви перебуваєте в виробничому цеху і бачите, як по стрічці конвеєра переміщається подрібнений кам’яне вугілля — вам належить почути про себе плітки або невтішні відгуки від колег.

Торкатися розпеченого вугілля

Сниться, що ви ходите по розпеченому вугіллячкам — сонник попереджає, що ви сильно ризикуєте, починаючи нове для вас справу. Не поспішайте вкладати гроші, можете прогоріти.

Побачити, що ви тримаєте в руках розпечене вугілля — вас чекають складні випробування, з яких ви вийдете з честю і гідністю, обіцяє сонник Міллера.

Наснилося, що ви йдете по розпеченому вугіллячкам мокрими ногами і чуєте, як вони шиплять — почуєте хороша звістка незабаром.

Вигрібати руками гарячий попіл від згорілого коксу — чекайте клопоту, пов’язаних з приїздом гостей.

Сонник вугілля, до чого сниться вугілля уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: