Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник виє собака, до чого сниться виє собака уві сні

Чути, як виє собака уві сні, бачити її сидить, або лежить на землі, — не завжди приємно. Багато хто намагається зрозуміти,, до чого сниться виє пес і що означає моторошне сновидіння. Сонники дають песимістичні прогнози, але іноді це є звичайним попередженням про небезпеку, яку можна уникнути.

Що говорить сонник Міллера

Вірний приятель і друг наяву перетворюється уві сні в злий символ. Психологи стверджують, якщо приснився виття, потрібно обов’язково проаналізувати особисті і громадські справи. Крім того, причинами поганого сновидіння може стати депресія, або перенесений напередодні стрес. Що означає тільки одне — прийшов час відпочинку.

До чого сниться, що собака виє, сонник Міллера трактує так:

 • Одинокий пес на Місяць — до меланхолії, нудьги;
 • Чути зграю — до погіршення самопочуття;
 • НЕ бачити тварину, тільки чути — до зміни погоди;
 • Хворого і страждає песика — до неприємностей.
 • Не думайте про погане

  Бачити посеред вулиці хвору тварину уві сні, яке стогне і трохи завиває — до деяких хворобам, які прийдуть з нізвідки. Особливо погано, якщо наснилося, що вас зачепили страждання нещасної істоти. Однак, результат буде дуже втішним, якщо вдасться вчасно помітити назріваючу проблему.

  Погана новина, втрата грошей, потрапляння в критичну ситуацію — саме те,, до чого сниться плаче щеня. Сонник Цветкова рекомендує не пускати справи на самоплив, контролювати кожен платіж, стежити за всіма операціями особисто. Тоді є надія, що вдасться уникнути великих неприємностей і сварок.

  Будьте уважні до здоров’я

  Сонник Ванги тлумачення сну, в якому довелося бачити зграю, дружно завиває на Місяць, зводить до погіршення самопочуття сновидіння. До чого сниться розганяти їх в сторони, цілителька описує, як можливість знайти ефективне лікування. Виявляється, якщо наснилося, що вони ще й гавкали — значить, скоро хтось із близьких знайде потрібну клініку, або хороший профілакторій для вас.

  Хоча і прийнято вважати, що собака виє уві сні, коли сновидцу загрожує небезпека, деякі тлумачі стверджують: насправді таким способом хижаки проганяють хвороба, проводжають її далеко за межі своїх володінь.

  Збережіть сім’ю

  Ще одне пояснення, чому собака виє уві сні, є в сонник Нострадамуса. Провісник прямо вказує на зраду другої половинки. Будь-який з членів сім’ї може стати жертвою любовного трикутника. Шлюб буде врятований тільки завдяки розумній поведінці подружжя.

  Намагайтеся не піддаватися нудьги, апатії, інакше ризикуєте втратити прихильність шанувальника, наполегливого залицяльника. Тлумачі рекомендують взяти долю в руки, не піддаватися спокусам і бути якомога ближче до родичів, якщо наснилося, що собака виє прямо у вас під вікном.

  Сонник виє собака, до чого сниться виє собака уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: