Сонник військовий літак, до чого сниться військовий літак уві сні

До чого сниться військовий літак? Будьте уважні: небезпека прийде здалеку. Значення бачення набуває загрозливих розмірів, якщо уві сні вам трапилося бачити бомбардування. Сонник розповість, що ще означає цей образ.

Бійка або заміжжя?

Якщо дівчині або самотній жінці приснився винищувач, то є ймовірність, що вона вийде заміж за військового людини.

Якщо уві сні довелося брати участь в навчаннях або реальних бойових діях, то бачення попереджає про конфлікт, який переросте в бійку. Особливо актуально тлумачення сну для чоловіків.

Чи готові?

До чого сниться військовий літак в небі? Сонник підозрює, що ви перебуваєте на порозі знаменних подій. Вони не обов’язково будуть негативними, але вплинути на їх хід вам не вдасться.

Крім того в мріях бачити авіатехніку в небі означає, що прийдешні зміни стануть для вас доленосними. Але стережіться, є хтось, що задумав перешкодити в здійсненні планів.

Замітка Міллера

До чого сниться військовий літак, який просто пролетів в небі по сонником Міллера? Він упевнений, що ви уникнете небезпеки і навіть великого нещастя. А ось дівчині сюжет обіцяє розлад весілля.

Конкретні дії

Більш повну картину бачення допоможуть скласти дії, вироблені уві сні літаком.

 • Бере участь в повітряному бою — з’ясування стосунків.
 • Йде на посадку — неприємності.
 • Скидає снаряди — крах планів.
 • Падає — марні сподівання.
 • Розбивається об землю — хтось втручається у ваше життя.
 • Вибухає в повітрі — сподівайтеся тільки на себе.
 • Не ризикуйте!

  Якщо уві сні вам особисто довелося керувати літаком, то сонник вважає, що ви вплутатися в сумнівне і небезпечне підприємство.

  До чого сниться, що ви пілотіруете бомбардувальник? Це означає, що ваші задуми здійсняться, але виключно за умови бездоганної віри і працьовитості.

  Іноді цей сновідійний сюжет відображає завищену самооцінку і надмірну впевненість.

  Працюйте!

  Сонник радить врахувати, при яких точно обставин вам довелося бачити військовий літак. Якщо уві сні почалася війна, то вас чекає досить складна робота, для успішного виконання якої знадобиться рішучість і самовіддача.

  Наснилося, що ви лише дивилися новини по телевізору? Наяву трапиться щось грандіозне, що не зачепить безпосередньо сновидіння.

  Не запізнюйтесь!

  Приснився військовий літак, який бере участь в параді? Сонник підозрює, що ви встигнете на важливу зустріч і будете змушені оскаржувати рішення, прийняте під час вашої відсутності.

  Крім того парад авіатехніки уві сні знаменує особисту силу і цілеспрямованість, а також пророкує участь в нових справах і грандіозних проектах.

  Змиріться!

  До чого сниться винищувач під час бойових битв? Сонник впевнений, що незабаром ви відкриєте в своєму улюбленому не найкращі сторони. І це принесете багато душевного болю.

  Якщо ви самі керували літаком і виграли бій, то зумієте взяти його недоліки, що зробить відносини з ним майже ідеальними.

  Чекайте гостей і неприємності!

  Приснився військовий літак, що скидає бомби? Це сновідійний провісник серйозних, причому вкрай негативних змін.

  Уві сні він скидав десантників? Ви зможете передбачити всі дрібниці і повернете ситуацію в свою сторону.

  Самі десантники при цьому символізують неприємності в роботі чи навчанні, а також нежданих гостей.

  Сонник військовий літак, до чого сниться військовий літак уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: