Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник виверження вулкана, до чого сниться виверження вулкана уві сні

Виверження вулкана уві сні віщує бурю емоцій (часто негативних), майбутні неприємності, попередження проявити більше розсудливості при веденні справ. Однак сонник дає і іншу інтерпретацію цього символу: жаркий, запаморочливий роман, здатний захопити сновидіння повністю. Витлумачити,, до чого сниться подібний сюжет, ви можете, пригадавши подробиці бачення.

Загальна тлумачення

Виверження вулкана уві сні часто провіщає неприборкане прояв емоцій, переважно негативних, іноді нищівних все на своєму шляху. Сонник попереджає: такий вибух подібний руйнівному Везувію, тому треба подумати про наслідки, перш ніж піддаватися пориву, адже виправити завдану собі і іншим шкоду потім може бути непросто.

Якщо уві сні ви бачили вивергається вулкан, перебуваючи поруч з ним — зі складної, хитромудрої ситуації є вихід. Людині для цього потрібно проявити увагу, доброзичливість, співчуття своїм оточуючим.

Наснилося лава, яка тече спокійно, означає: непомітно відбуваються важливі життєві зміни. Проте, підкреслює сонник, вони нададуть сильний вплив на долю сплячого.

Готуйтеся до змін

Бачити уві сні виверження вулкана — раптово відкрилися або виникли обставини змінять плани сновидіння.

Наснилося, ніби його лава і камені летять в бік сплячого? Сонник попереджає: вас чекають життєві зміни. Ці зміни будуть дуже значні, а щоб вони не принесли неприємних наслідків, слід більш уважно ставитися до оточуючих.

Любов, стосунки

До чого сниться вивергається вулкан? Сонник Фрейда обіцяє сплячому незабаром бурхливий, пристрасний, феєричний роман. Згаслий — означає втрату інтересу до партнера (партнерки), тимчасовий тайм-аут або повний розрив їх зв’язку.

Приснилося з понеділка на вівторок виверження вулкана попереджає: постарайтеся стримувати свої емоції. З вівторка на середу — ймовірно, виникне конфлікт з коханою людиною. Ви будете несамовито з’ясовувати стосунки.

Подібне бачення уві сні віщує сварки, гучні скандали наяву і вказує, згідно сонником, на невміння сновидіння стримуватися. Йому обов’язково потрібно навчитися брати прояви своїх почуттів під контроль.

Зберігайте своє сімейне вогнище

До чого сниться, ніби цей катаклізм зруйнував будинок сплячого? Слід приділити більше уваги відносинам з другою половинкою, оскільки флірт або зрада можуть вбити їх.

Намагатися сховатися від виверження вулкана — сплячий дуже старається уникати розладу, з’ясування відносин.

Іти в сні по остигнула лаві означає: бурхливо киплячі зараз пристрасті незабаром вщухнуть. Настане період благополучної, спокійного життя.

Справи вимагають від вас врівноваженості

До чого сниться занурюватися в розпечену масу? Сонник рекомендує при вирішенні будь-яких питань проявляти більше розсудливості, уникати легковірності.

Бачити уві сні при цьому явищі піднімаються хмари попелу — не можна довіряти своїм партнерам по бізнесу. Вони здатні використовувати нечесні методи ведення справ.

Приснився вивергається вулкан сигналізує про негативні емоції, які спровокують конфлікт. Потрібно постаратися помиритися з опонентами, не доводити ситуацію до відкритого протистояння, оскільки це може принести дуже сумні результати.

Сонник виверження вулкана, до чого сниться виверження вулкана уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: