Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник вітатися, до чого сниться вітатися уві сні

Складно уявити наше життя без елементарних проявів ввічливості. Вітатися, вибачатися, висловлювати вдячність — все це значно полегшує міжособистісне спілкування. До чого сниться подібне? Пояснення залежить від сонника. Наприклад, Велес вважає, що бажати комусь уві сні здоров’я — до довголіття і процвітання.

Скоро з’явиться новий друг

Привітатися уві сні з будь-ким — до знайомства з новою людиною. Осінній сонник обіцяє навіть не одне, а цілу низку нових приятелів і подруг. Хтозна, можливо хтось з них стане справжнім другом і розділить з вами всі радощі і неприємні миті цьому житті.

Молодій дівчині уві сні вітатися з хлопцем, який подобається — хороший знак. Вона зустріне людину, яка залишить в серці приємний слід на довгі місяці. При певному збігу обставин можливий навіть приємний роман, особливо, якщо наснилося, що зустріч радісна і приємна.

Обніматися з небіжчиком

Бачити в сновидінні, як ви тепло вітається з померлим — до отримання мудрої поради. Сучасний сонник переконаний, що в даний час турботи і проблеми настільки змучили, що ви готові здатися. Але, не варто так поступати. Поділіться своїми негативними переживаннями з дорогою людиною і він обов’язково підкаже мудрий вихід.

Привітатися з померлим чоловіком і випробувати при цьому масу неприємних відчуттів — до хвороби. Якщо сниться такий сюжет, будьте насторожі. Недуга підкрався дуже близько. Якщо не берегти свій організм і не піклуватися про себе належним чином, можна серйозно захворіти.

Якщо приснилося, що з небіжчиком вітався інший громадянин, то у вашому житті нічого поганого не станеться. Вести уві сні розмова з мертвою людиною — поганий знак. Всі поточні плани турбуватимуться. Якщо сниться, що з небіжчиком спілкувалася дочка, то вона невдало вийде заміж.

Відмовитися в сновидінні вітатися з померлим — до успішного подолання наявних негараздів.

Думка сонника Міллера

Бачити в нічних мареннях, як вітається за руку з міліціонером — до виграному в суді справі або рішенням затяжного конфлікту. Причому, сонник Міллера впевнений, що конфлікт успішно вирішиться саме в вашу користь.

Якщо приснилося, що за руку з чоловіком вітається дружина — стережіться суперників. Вона спілкувалася з чоловіком солідним і красивим — у вас скоро з’явиться гідний суперник. Якщо любите дружину, то боріться за неї і нікому не поступайтеся своє щастя.

Вітатися уві сні за руку з ворогом — до визнання власних помилок. Сонник Міллера впевнений, що ви зробили багато необачних вчинків, але доля надасть шанс поглянути на те, що трапилося з іншого боку і на краще змінити свою долю.

Пророцтва з різних джерел

Бачити уві сні, як вітається з президентом — до кар’єрних успіхів. Сучасний сонник обіцяє просування по кар’єрних сходах і усілякий життєвий успіх. Зустрітися після довгої розлуки з дідусем — до туги за домівкою, з батьком — до самотності, з усіма родичами відразу — до сімейного застілля.

Якщо сниться, що вітається з людиною і не розпізнаєте його особи, то наяву чекає зрада. Спілкуватися з циганом — до інтриг, які затівають ваші недруги.

Наснилася натовп і ви, вітався з людьми і усміхнений їм, значить знайдете популярність і станете шановним громадянином. Побачитися уві сні з подругою — до веселощів і легковажному спілкуванню, з хлопцями — до вирішення поставлених завдань.

Сонник вітатися, до чого сниться вітатися уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: