Сонник вітатися, до чого сниться вітатися уві сні

Складно уявити наше життя без елементарних проявів ввічливості. Вітатися, вибачатися, висловлювати вдячність — все це значно полегшує міжособистісне спілкування. До чого сниться подібне? Пояснення залежить від сонника. Наприклад, Велес вважає, що бажати комусь уві сні здоров’я — до довголіття і процвітання.

Скоро з’явиться новий друг

Привітатися уві сні з будь-ким — до знайомства з новою людиною. Осінній сонник обіцяє навіть не одне, а цілу низку нових приятелів і подруг. Хтозна, можливо хтось з них стане справжнім другом і розділить з вами всі радощі і неприємні миті цьому житті.

Молодій дівчині уві сні вітатися з хлопцем, який подобається — хороший знак. Вона зустріне людину, яка залишить в серці приємний слід на довгі місяці. При певному збігу обставин можливий навіть приємний роман, особливо, якщо наснилося, що зустріч радісна і приємна.

Обніматися з небіжчиком

Бачити в сновидінні, як ви тепло вітається з померлим — до отримання мудрої поради. Сучасний сонник переконаний, що в даний час турботи і проблеми настільки змучили, що ви готові здатися. Але, не варто так поступати. Поділіться своїми негативними переживаннями з дорогою людиною і він обов’язково підкаже мудрий вихід.

Привітатися з померлим чоловіком і випробувати при цьому масу неприємних відчуттів — до хвороби. Якщо сниться такий сюжет, будьте насторожі. Недуга підкрався дуже близько. Якщо не берегти свій організм і не піклуватися про себе належним чином, можна серйозно захворіти.

Якщо приснилося, що з небіжчиком вітався інший громадянин, то у вашому житті нічого поганого не станеться. Вести уві сні розмова з мертвою людиною — поганий знак. Всі поточні плани турбуватимуться. Якщо сниться, що з небіжчиком спілкувалася дочка, то вона невдало вийде заміж.

Відмовитися в сновидінні вітатися з померлим — до успішного подолання наявних негараздів.

Думка сонника Міллера

Бачити в нічних мареннях, як вітається за руку з міліціонером — до виграному в суді справі або рішенням затяжного конфлікту. Причому, сонник Міллера впевнений, що конфлікт успішно вирішиться саме в вашу користь.

Якщо приснилося, що за руку з чоловіком вітається дружина — стережіться суперників. Вона спілкувалася з чоловіком солідним і красивим — у вас скоро з’явиться гідний суперник. Якщо любите дружину, то боріться за неї і нікому не поступайтеся своє щастя.

Вітатися уві сні за руку з ворогом — до визнання власних помилок. Сонник Міллера впевнений, що ви зробили багато необачних вчинків, але доля надасть шанс поглянути на те, що трапилося з іншого боку і на краще змінити свою долю.

Пророцтва з різних джерел

Бачити уві сні, як вітається з президентом — до кар’єрних успіхів. Сучасний сонник обіцяє просування по кар’єрних сходах і усілякий життєвий успіх. Зустрітися після довгої розлуки з дідусем — до туги за домівкою, з батьком — до самотності, з усіма родичами відразу — до сімейного застілля.

Якщо сниться, що вітається з людиною і не розпізнаєте його особи, то наяву чекає зрада. Спілкуватися з циганом — до інтриг, які затівають ваші недруги.

Наснилася натовп і ви, вітався з людьми і усміхнений їм, значить знайдете популярність і станете шановним громадянином. Побачитися уві сні з подругою — до веселощів і легковажному спілкуванню, з хлопцями — до вирішення поставлених завдань.

Сонник вітатися, до чого сниться вітатися уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: