Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник веснянки на обличчі, до чого сниться веснянки на обличчі уві сні

До чого сняться веснянки на обличчі? Зазвичай це вірний знак того, що радість і щастя буде затьмарено дещицею сумних переживань. Сонник радить врахувати, що розшифровка може змінюватися в залежності від найбільш яскравих деталей того, що довелося бачити уві сні.

З чого починати?

Тлумачення сну сонник рекомендує почати з реального стану справ.

Якщо веснянки на обличчі наснилися людині з ідеально чистою шкірою, то це вказівка ​​на вигоду від якогось справи.

Якщо ж в звичайному житті є веселі позначки сонечка, то навпаки будуть сльози і турботи.

Крім того вважається, що веснянки на обличчі уві сні відображають особистість яскраву, неабияку і творчу.

За Міллеру

До чого сниться, що пішли веснянки по всьому личку і навіть тіла? Сонник Міллера впевнений, це натяк на незначний флірт і любовну інтрижку.

Не хвилюйтесь!

Якщо ви виявили цятки по всьому обличчю і вкрай засмутилися, то зайва безтурботність загрожує перерости у великі клопоти.

Подібне бачення може приснитися, якщо наяву ви занадто стурбовані станом власної шкіри.

Іноді, веснянки, які висипали на поверхні всієї пророкують весела пригода.

Готуйтеся до торжества!

До чого ще сняться дрібні веснянки на своєму обличчі? Для жінки таке бачення означає, що швидкі події завадять її особистого щастя.

Якщо дівчина уві сні дуже довго і прискіпливо розглядає руді позначки на своєму обличчі, то сонник думає, що їй загрожує розлука і навіть повний розрив з коханим.

Наснилося, що сонячні плями на своїй особі привели в захват? Готуйтеся до численних клопотів, пов’язаних з приємним торжеством. Ймовірно, це буде весілля.

Чи не кокетує!

Сонник концентрує увагу і на те, де саме уві сні з’явилося веснянки на обличчі. Крім того має значення і їх кількість.

Наприклад, всього парочка попереджає, що ви будете кокетувати з чужим чоловіком, якщо ж точок багато, то ризикуєте посваритися з подругою.

 • На лобі символізують недобрі вчинки і гріхи.
 • На носі — швидкий прибуток і закоханість.
 • На століттях — до малого, але несподіваного доходу.
 • На щоках — до розкриття секретів і щастя.
 • Для чоловіків — успіх в новій справі.
 • До дарам і удачі

  До чого сняться веснянки на чужому обличчі? Будь-які цятки на чужому тілі обіцяють подарунки і приємні зустрічі.

  Якщо уві сні трапилося бачити точки на чужому лобі, то отримаєте дивна пропозиція, яке обернеться щасливою удачею.

  Хто зрадник?

  Якщо приснилися веснянки на обличчі дорогої серцю дівчата, то сонник впевнений, що незабаром вам доведеться вступити в суперництво за її любов.

  Бачити руді мітки у родичів і друзів означає, що ці люди можуть зрадити. Якщо уві сні зустрівся веснянкуватий незнайомець, то ви виявите недруга в найближчому оточенні.

  Не ховайте!

  До чого сняться веснянки на обличчі ще? Якщо вам подобається нове «прикраса», то сонник гарантує несподіване, але вкрай приємне пригода.

  Сонник стверджує, що найгірше зводити або маскувати мітки сонця. Наснилося, що уві сні ви намагалися замазати їх тональним кремом? В реальності станете жертвою пересудів і насмішок.

  Пудрити щоки — буквально означає, що ви готові до обману. Якщо ж в мріях ви намагалися вивести відмітини, то вважайте, що тим самим відводите від себе удачу.

  Сонник веснянки на обличчі, до чого сниться веснянки на обличчі уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: