Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник ваги, до чого сниться ваги уві сні

Сонники інтерпретують ваги, побачені уві сні, як символ рівноваги, стійкості, компромісу для того, кому вони наснилися. Цей знак вказує: необхідно зробити вибір, обіцяє процвітання, але крім того, попереджає про судові розгляди. Супутні подробиці допоможуть витлумачити,, до чого сниться такий символ.

Сміливіше вперед — вас чекає успіх!

Вставати на ваги уві сні, щоб дізнатися свою вагу і побачити, ніби він зменшився — слід приділити більше уваги здоров’ю, щоб уникнути ускладнень. Коли ж він додався (сновидец поправився) — попереду шану, повагу від колег.

До чого сниться зважуватися? Сонник Міллера обіцяє процвітання, благополуччя, удачу тому, хто.

Щось зважувати — отримати наяву гроші, на які маєте право, хоча, взагалі-то, їх не заробили.

Зважуватися самому — значить, сновидец проявить справедливість по відношенню до кого-то. Цілком ймовірно, саме внаслідок такого вчинку його справи значно покращаться.

Відкиньте сумніви

Вставати на підлогові ваги уві сні, щоб дізнатися свою вагу, оскільки боїтеся поправитися? Сонник вказує: які відчувають сумніви заважають вам визначитися з напрямком життєвого шляху.

Якщо свою вагу вас не дуже турбує, то зважуватися уві сні означає: ви перебуваєте в роздумах, вагаєтеся при прийнятті рішення, якого вимагає якоїсь важливе питання. Тоді бачення сигналізує: пора вже швидше вирішуватися. Потрібно зібратися з силами, щоб визначитися, що робити.

Ділова сфера

Наснилося вставати на підлогові ваги? Сонник сповіщає: якийсь з починань сплячого ризикує зазнати краху, оскільки його можуть обійти конкуренти. Слід швидко приймати рішення, коли це необхідно.

Тлумачення сну про ваги обіцяє сприятливі обставини, коли приснилося, як їх вам подарували. Якщо цей пристрій вкрали — можливі невдачі, прикрощі.

Тримати їх в руках — сплячий отримає дуже важливе, давно очікуване звістка.

Бачити, ніби на базарі вам щось зважують — слід проявити більше уваги до справ, їх ходу, деталям, оскільки дуже вірогідний обман в бізнесі.

Іноді такий символ, як повідомляє сонник, обіцяє людині дуже скоро якесь важливе знайомство. Можливо, така людина буде корисним для бізнесу або допоможе вирішити якесь питання.

Будьте насторожі — не так все просто

Бачити уві сні ваги — віщує судові тяжби. Несправні — суддя прийме несправедливе рішення. Якщо чаші врівноважені — це, по сонником, знамення справедливого судового рішення.

Наснилися електронні, де чітко видно цифри? Наяву приймете на себе відповідальність, будете оцінювати майбутній ризик.

До чого сниться, ніби хтось їх вручає сплячому? Наяву людина отримає владу. Коли ж їх вкрали — великий ризик цю владу втратити через якийсь помилки.

Взаємовідносини

Побачити зламані ваги уві сні — відбудеться не характерний для себе вчинок, здатний здивувати оточуючих людей, та й вас самих.

Дівчині бачення, ніби вона зважує свого коханого, сонник пояснює так: наяву вона знайде в ньому нові гідності, серед яких буде також його відданість їй.

До чого сниться дізнаватися на електронних вагах, скільки важить інша людина? Когось із знайомих дізнаєтеся з зовсім іншого боку і зрозумієте: багато чого про нього не помічали раніше.

Сонник ваги, до чого сниться ваги уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: