Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник виросло волосся, до чого сниться виросло волосся уві сні

Красиві локони, побачені уві сні, практично завжди позначають життєву енергію людини. Хоча, за твердженням деяких сонників, темне волосся можуть обіцяти нічну дорогу. Саме тому, що у даного символу немає постійного значення, кожен сюжет потрібно розбирати окремо. Ось, наприклад, щоб зрозуміти,, до чого сниться мрія, в якій у вас виросло волосся, згадайте, де саме вони галузі.

Тлумачення Густава Міллера

Якщо приснилося, що у вас виросло волосся практично скрізь, то це означає, що ви заслужите прощення у тих, з ким були занадто різкі, і милість «сильних світу цього», пророкує сонник Міллера. Але це трактування відноситься виключно до чоловіка.

А ось, тлумачачи,, до чого сниться подібне жінці, Густав Міллер пояснював, що їй необхідно припинити приділяти самій собі стільки уваги, тому що це може призвести до втрати моральності. Попросту кажучи, дане бачення означає ганьба і зневага.

Колір відросло кучерів

Як і в багатьох випадках, колір грає не останню роль в тлумаченні сну. Ось, до чого може примаритися, що у вас виросло волосся певного відтінку:

 • Русяве — можете сміливо приступати до реалізації задуманого;
 • Білі — до приємного і захоплюючого подорожі;
 • Руді — пророкують курортний роман або несерйозні відносини;
 • Каштанові — до невизначеності і замішання;
 • Чорні — вас чекають проблеми і труднощі;
 • Сиві — до нелегкому шляху з різноманітними перешкодами;
 • Бачити яскраві кольорові відтінку — до сильних емоцій і вражень.
 • Кудрі на голові — ознака радості і веселощів

  Сновидіння, в якому у вас на голові виросло волосся, але зробили вони це дуже швидко, практично на очах, обіцяє швидке виконання бажання, радує тлумач магіня.

  А якщо ви наяву підстриглися, а уві сні побачили, що локони на голові дуже галузі, хоч ви і не чекали цього так швидко, то можете радіти, так як такі сюжети обіцяють приємні сюрпризи і несподіванки.

  Рослинність на обличчі, як символ невдоволення

  До чого сняться волоски на обличчі, підкаже сонник пастора Лоффа. Найчастіше, рослинність на обличчі уві сні позначає невдоволення собою.

  Але тут варто уточнити: якщо уві сні виросло волосся на лобі, то вас не влаштовує ваш внутрішній стан, а ось, якщо вони є скрізь, а на лобі — немає, то це говорить про невдоволення зовнішнім виглядом.

  Волохате тіло — знак почуттів і відповідальності

  Наснилося, що у вас виросло волосся на тілі? Так само уточніть, де саме. На думку Місячного сонника якщо чоловік бачить уві сні, що кучері відросли на спині, то слід очікувати вірності друзів, а для жінки волосатість на спині означає впливового покровителя.

  Ще одне місце на тілі, де відросло уві сні Кучер мають значення — це груди. Для чоловіків такий сюжет пророкує взаємну любов, а ось, для жінки — це ознака того, що вона занадто багато відповідальності звалює на себе, пророкує Весняний сонник.

  Підвищена волосатість: Від достатку до гостей

  До чого сниться сон, в якому у вас на ногах виросло волосся, підкаже сонник Цвєткова. Ви бачите уві сні, що рослинність на ногах дуже густа — пора відвідати батьків, рідкісна — до візиту друзів.

  Наснилися довгі локони на шиї — до відповідальності, яку ви покладете на себе. Довгі волосини на животі — ваша сім’я і побут не знатимуть поневірянь. А якщо вам наснилися довге волосинки на лобку, то, на думку сонника Фрейда — це символ привабливості для протилежної статі.

  Сонник виросло волосся, до чого сниться виросло волосся уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: