Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник вирує вода, до чого сниться вирує вода уві сні

До чого сниться вирує вода? Це явище уві сні попереджає про складний період, неприємності, погіршення здоров’я, нападках ворогів. Іноді такий сюжет віщує прискорення життєвого ритму, труднощі, здатні принести зміни — вказує сонник.

Попереду стрімко розвиваються події, складний період

Приснився сюжет обіцяє: незабаром спокійна тихе життя зміниться бурхливими подіями, які хлинуть на вас, немов хвилі.

Бачити вируючу воду уві сні означає: можливо захворювання, проблеми зі здоров’ям. Зверніться до лікаря, не чекаючи серйозних погіршень самопочуття.

До чого сниться бурхлива річка, хвилі якої вирують, піднімають з дна муть і бруд? Сонник пояснює: чекає складний період в справах. Доведеться докласти всіх зусиль, щоб підтримувати їх в порядку.

Приснився стакан, повний вируючої води? Незабаром почнеться насичене емоціями час. Але якщо проявите стриманість — воно завершиться цілком сприятливо.

Бійтеся нападок недругів, нестабільності, пліток

Бачили уві сні бурхливий потік, де вода з шумом і бурлінням проносилася мимо? Сонник попереджає: чекайте нападу ворогів, готуйтеся відображати їх атаки.

Стояли в бурхливому каламутному потоці? Сновидіння символізує нестабільність, неприємності, складнощі у взаєминах з оточуючими. Слід добре продумувати свої кроки і слова, щоб уникнути погіршення ситуації.

До чого сниться брудна вирує вода? Недоброзичливці можуть поширити про сновидцем наклеп, плітки.

Чекайте змін, звісток здалеку

Бачення уві сні про бурхливі хвилях, що піднімаються перед вами, свідчить, по сонником, про майбутні труднощі. Вони здатні принести зміни, вплинути на ваше життя.

Приснився вируючий водойму? Незабаром дізнаєтесь звістки здалеку. Якщо вода була каламутною — новини виявляться не надто приємними.

Тлумачення сну також попереджає про емоційний безлад: почуття просто захлиснуть вас. Це призведе до руйнування старих поглядів.

Сонник Міллера: подолання складнощів

До чого сниться вирує вода? Такий сюжет попереджає: ви не приймете якусь ситуацію. Має бути подолання неприємностей, боротьба — лише тоді можна буде досягти своїх цілей.

Якою вона була?

Згадайте, де була така вода уві сні:

 • В річці — непорозуміння, сварки;
 • Озері — попереду з’ясування відносин з чоловіком (дружиною);
 • Море — опинитеся в обставинах, які не можете контролювати;
 • Басейні — в простому, здавалося б, справі намітяться перешкоди.
 • Ритм життя прискориться, з’являться перешкоди

  Бачити вируючу воду в річці, стоячи на березі уві сні, означає: життя сновидіння може прискорити свій ритм, і це його лякає. Ймовірно, раніше він упустив перспективні можливості, не зміг досягти якихось цілей. Однак незабаром випаде нагода реалізувати свої плани, потрібно тільки зрозуміти, чого реально хоче сплячий, подивитися на завдання під іншим кутом.

  Наснилося спостерігати бурління в річці? Сонник пояснює: почнуться перешкоди, яких ви побоюєтеся. Треба налаштувати себе на їх подолання. Щоб це зробити, уявіть, ніби перекинули через таку річку місток і благополучно перебралися на інший берег. Тоді і наяву зможете знайти вірний шлях.

  Сонник вирує вода, до чого сниться вирує вода уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: