Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник великий папуга, до чого сниться великий папуга уві сні

Сонники так і не прийшли до єдиної думки,, до чого сниться великий папуга. Частина тлумачів стверджує, що цей птах уві сні пророкує брехливе і нещире оточення, ще певну кількість оракулів пророкує надмірну балакучість і сумбурне настрій, що залишилася ж частина впевнена, що якщо вам наснився папужка, причому не малих розмірів, то це знак того, що вам не доведеться нудьгувати.

Чого чекати по Міллеру

Сонник Міллера має в своїх «запасах» чимало тлумачень сну, в якому ви бачите великого папугу. Ось, наприклад, до чого сняться деякі з них:

 • Папуга, базікає уві сні без угаву — до пліток і порожніх розмов;
 • Побачили спокійного птаха — до періоду спокою і затишку між ворогуючими;
 • Вчити пташку говорити — символ проблем в особистому житті через власну балаканини;
 • Мертвий птах обіцяє втрату приятельських взаємин.
 • Та, що говорить «тріскачка», як символ обману

  Як запевняє Ісламський сонник, великий папуга, який уві сні весь час розмовляє, означає нещирих і заздрісних людей. Приснився великий червоний Ара, що сидить у вас на плечі, який щось вам «тріщить» на вухо? Ваші емоції будуть напружені до межі.

  А ось, червоний Ара, літаючий по кімнаті — означає, що ви зіткнетеся з масштабним обманом або плітками, які змусять вас страждати, засмучує Східний сонник.

  Мовчазний гордій — ознака власного словоблудства

  Нестриманість у висловлюваннях і безконтрольні вчинки пророкує сонник пастора Лоффа тим сновидцем, які бачили уві сні зеленого великого папугу, щось тихо «пояснює» своєму відображенню в дзеркалі.

  Наснилося, що зелений самець Лорі відвертається від вас, не бажаючи йти на контакт? Це говорить про те, що ви обрали невірну тактику щодо когось із друзів. Перестаньте тиснути на людину. А якщо примарилась нетипова для даного підвиду зелена самка Лорі, то це ознака того, що ви не проти «перемити кісточки» комусь із знайомих, хоча це не в ваших правилах.

  Щебечущая пара, або «Потісі — годину!»

  Пояснюючи, до чого сняться великі папуги, сонники рекомендують звертати увагу на те, скільки їх було уві сні. Так, наприклад, бачити уві сні пару білих Какаду, щебечучих один з одним — сигнал про те, що прийшов час розслабитися і зняти напругу.

  Приблизно так само трактує мрію, в якій ви спостерігаєте за кричущої один на одного парочкою білих папужок, сонник Цвєткова: не бійтеся здатися несерйозним, настає пора, коли можна дозволити собі втратити контроль над своїми словами, і навіть злегка попліткувати. Не варто цього робити лише тоді, якщо білі Какаду уві сні побилися.

  Нездорова птаха: Від прикрощі до примирення

  Дуже засмутить тлумаченнями сонник Мандрівника тих, кому приснився гарний великий папуга, нахохлившись сидить в клітці. Це сновидіння означає, що незабаром ви відчуєте потрясіння, дізнавшись, що вас крупно обдурили. Ще гірше бачити красивого папужки мертвим — це пророкує велику сварку і розрив відносин.

  А ось, пояснюючи,, до чого сниться лікування пораненого або хворого красивого папуги, тлумач Лонго, обіцяє налагодити стосунки з тим, хто «навів» на вас наклеп.

  Сонник великий папуга, до чого сниться великий папуга уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: