Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник великий тарган, до чого сниться великий тарган уві сні

Не варто хвилюватися, якщо вам наснився великий тарган. За версією практично всіх сонників, такі бачення обіцяють хороші новини, сюрпризи і достаток. Щоб встигнути схопити удачу «за хвіст», необхідно дізнатися подробиці того,, до чого сниться Тараканіще. А допоможуть в цьому дрібні деталі, побачені уві сні.

Сонник Міллера

Як пророкує сонник Міллера, великий тарган — це сигнал про те, що у вашому житті настає сприятливий період, коли всі справи будуть ладиться.

Наснилися на підлозі власної кухні кольорові тараканчікі? Знайте, проблема, яка не давала вам спокою довгий час, дуже скоро вирішиться, причому вельми незвичайним способом.

Що робив таракашки

Тлумачення сну про великий таргані багато в чому залежить від того, чим займався «вусатий сусід» у вас уві сні. Ось, наприклад, якщо він:

 • Повзав по стінах і підлозі — до успіху і слави, яких ви досягнете власними силами;
 • Промишляв в тарілці з недоїдками — до швидкої і цілком відчутного прибутку;
 • Наївся отрути і здох — до перемоги в суперечці або на конкурсі;
 • Танцював під музику — чекайте приїзду гостей, яких ви чекаєте вже давно;
 • Літав по дому — до приємних новин і известиям про знайомих вам людей.
 • «Шестиногих» сусіди, як вісник достатку і процвітання

  Наснилося, що ви бачите у себе на кухні багато чорних тарганів? Сновидіння обіцяє процвітання і достаток, радує сонник пастора Лоффа. Особливо добре, якщо великий тарган чорного кольору заліз до вас в гаманець — це пророкує величезне багатство.

  А ось, якщо разом з чорними таракашки по квартирі бігає багато рудих прусаків, то не розповідайте нікому про свої доходи — заздрісники можуть наврочити. Бачити багато рудих прусаків в своїй спальні — символ того, що у вас все в порядку в інтимному плані, просвіщає тлумач Фрейда, тому як рудий колір — символ пристрасті і вогню.

  Вбити вусате комаха — ознака проблем і негараздів

  Вбивати уві сні великого таргана — ознака настання смуги невдач, пророкують сонники. До чого сниться жінці мрія, в якій вона намагається вбити Тараканіще? Це означає, що може початися період невезіння з чоловіками, віщає Сучасний сонник.

  А, на думку тлумача Білого Мага, який пояснює,, до чого сниться жінці бачення, в якому їй вдалося вбити тараканчіка, такі сюжети означають сварку з коханим.

  Ще одне значення того, що значить тиснути уві сні великих тарганів у квартирі, таке: вам належить нелегка боротьба за щастя своїх близьких. Тиснути їх в квартирі ворога — до примирення з ним.

  Дресирований жучок, або Чудеса стоять на порозі

  Наснилося, що ви дрессіруете таракашек? Такі бачення дуже символічні й пророкують вони сюрпризи і несподіванки. Залежно від того, які трюки виконували ваші підопічні уві сні, залежать і трактування.

  Якщо таргани уві сні танцювали — ставте чайник, до вас їдуть друзі. А ось, що бігають наввипередки жуки пророкують несподівано швидке позбавлення від, здавалося б, нерозв’язною проблеми, віщає сонник Медеї.

  Екзотична їжа: Від задоволення до помилок

  Хочете зрозуміти,, до чого сниться поїдання жуків? Загляньте в сонник Мандрівника. Ось, як він це пояснює.

  Їсти уві сні дохлого великого таргана — символ здійснення помилок. А якщо ви бачите, що серед великої кількості смажених жуків є один живий — то це ознака того, що ви не втратили шанс отримати бажане. Є тараканчіков з насолодою — до отримання задоволення від життя.

  Сонник великий тарган, до чого сниться великий тарган уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: