Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник випав сніг, до чого сниться випав сніг уві сні

Важко сказати напевно,, до чого сниться бачення, в якому випав сніг. Тлумачачи цю мрію, потрібно враховувати дуже багато деталей: в яку пору року привидівся такий сюжет, який сезон був уві сні, як виглядали снігові опади і багато іншого, підказують сонники.

Пророцтва Міллера

Красива мрія, в якій ви милуєтеся сніжинками, що кружляють за вікном, на думку сонника Міллера, обіцяє охолодження відносин з коханою людиною. А ось, якщо ви бачите уві сні, що сніг випав і відразу ж розтанув, то таке бачення означає швидку радість.

Наснилося, що сніг ліг величезною шапкою на дах вашого будинку? Це означає, що ви взяли на себе занадто багато морочливих обов’язків.

В яку пору року наснилося «сніжне бачення»

Тлумачачи,, до чого сниться мрія про те, що випав сніг, сонники рекомендують пригадати, яку пору року в реальності «стоїть на подвір’ї». Отже, чого чекати, якщо зима наснилася:

 • В весняні місяці — ви занадто пізно про щось схаменулися, хоча надолужити ще можна;
 • В літні — вас чекає здивування і приємна несподіванка;
 • В осінні — ви зумієте впоратися з охоплювали вас негативними емоціями;
 • В зимові — ви не до кінця вірите близькій людині.
 • Пішов влітку — ознака несподіваних подій

  Наснилося, що на вулиці тепло і світить сонце, і раптом посеред літньої спеки випав сніг? Тлумачення сну, яке пропонує сонник Білого Мага, звучить так: абсолютно несподівано ви отримаєте приємні звістки.

  А ось, на думку Східного сонника, сніжинки, які падають з неба влітку — знак нерозтраченої сексуального потенціалу.

  Чоловікові, побачивши уві сні подібне, слід подумати про те, що не слід витрачати свій запал на багатьох дівчат, краще сконцентрувати свою увагу на одній. Жінці крижані опади, які летять уві сні з неба влітку підказують, що пора реалізувати себе, як мати.

  Осінній та весняний снігопад: Від виконання планів до чистоти помислів

  До чого сниться, що восени випав сніг, підкаже Англійська сонник: зверніть увагу, якщо сніжок пішов ранньої осені, десь у вересні, то це означає, що ви занадто квапте події. А ось, якщо бачите уві сні, що снігопад почався пізно восени, то можете не переживати з приводу своїх планів — вони здійсняться в термін.

  Снігопад, який повалив навесні — підсвідоме відображення думок і бажань сновидіння. Бачите уві сні, що випав сніжок білий і пухнастий? Значить, ваші помисли чисті, а бажання безневинні. А ось, брудна сльота символізує зломисліе, яке притаманне вам.

  Всьому свій час, або Холод в душі

  Сновидіння про те, як взимку випав сніг, часто мають попереджувальний характер. Дуже велика ймовірність того, що ваші почуття і емоції будуть «заморожені».

  До чого сниться, що ви радієте першому сніжку? Це означає, що в реальності у вас намітилося охолодження гніву чи неприязні до когось. А якщо перший сніговий покрив вас дратував, то хтось близький істотно від вас віддалиться, віщає сонник Медеї.

  Бачите уві сні, що ви чекає першого снігу, а його все немає і немає? Наяву ви марно очікуєте прояви почуттів від людини до вас байдужого.

  Сонник випав сніг, до чого сниться випав сніг уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: