Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник випав шматок зуба, до чого сниться випав шматок зуба уві сні

Якщо уві сні випав шматок зуба, приготуйтеся до несподіваних розставань з близькими. Сновидіння означає, що відносини з деякими людьми зайшли в глухий кут. Причому, це можуть бути не тільки рідні, а й колеги по роботі, навіть начальство, якщо наснилося, що довелося відвідати стоматолога. Щоб правильно витлумачити,, до чого сниться щербинка, сонники пропонують згадати свої відчуття.

Застереження з сонника Міллера

Психологи схильні стверджувати: якщо уві сні випав шматок зуба, тлумачення сну може бути двояким. З одного боку — вам насправді пора відвідати стоматологічну клініку, з іншого — виникне непорозуміння з родичами. Якщо приснилося, що довелося випробувати біль, будьте готові до безстороннім розмов.

Сонник Міллера роз’яснюючи, до йому сняться зубні проблеми, рекомендує згадати навіть дрібниці, що торкнулися вас уві сні:

 • Відколовся без болю і зовнішніх вад — до неприємностей на роботі;
 • Постраждала частина гнилого ікла або різці — до необхідності відвідати лікарів;
 • Виплюнув і не надали значення — до від’їзду рідних;
 • Закінчилося все кровотечею — до розриву обридлих зв’язків.
 • Будьте готові до перевірок

  Бачити щербинку уві сні, постійно проводити язиком по шорсткою поверхні — до сутички з колегами, керівництвом. Цілком ймовірно, що вас викриють в некомпетентності, якщо наснилося, що ви всіляко намагалися приховати свій недолік від сторонніх. Отримання догани, занепокоєння з приводу власної репутації — саме те, до чого сниться, що випав шматок зуба.

  Сонник Цветкова рекомендує придивитися до оточення. Швидше за все, хтось намагається нашкодити, зруйнувати спільну справу і зробити вас винним у провалі. Великий скандал вибухне, якщо довелося бачити кілька ушкоджень одночасно, отриманих в кулачному бою. Бійка, що завершилася для вас збитком уві сні, обов’язково проявиться негативно і наяву теж.

  Приділіть час здоров’ю

  Сонник Ванги розкриваючи, до чого сняться зубні проблеми, радить терміново зайнятися здоров’ям. Виявляється, сновидіння означає велику втрату життєвої енергії. Особливо, якщо наснилося, що це був гнилий ікло або різець. Ще гірше справи йдуть в разі, коли не виходить запобігти біль ніякими зручніше засобами.

  Неприємні відчуття в роті символізують початок захворювання, яке може бути пов’язане з травною системою, сечо-статевої. Цілителька пропонує не втрачати часу і терміново пройти повне обстеження, щоб надалі лікування не вилилося у велику суму витрат.

  Шукайте компроміси

  Бачити кровотеча після того як випав шматок зуба — до розставання з рідними, або коханими. Якщо болі при цьому не було, значить, розрив станеться безболісно для обох сторін конфлікту. Сонник Фрейда рекомендує просто переглянути інтимну частину відносин. Психолог обіцяє: повна задоволеність в сексі може запобігти розбіжності.

  Якщо ж все, що відбувається уві сні принесло багато крові, хворобливих відчуттів, значить, рвати зв’язку доведеться «по-живому». Найчастіше так відбувається після зради одного з подружжя.

  Сонник випав шматок зуба, до чого сниться випав шматок зуба уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: