Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник випав передній зуб, до чого сниться випав передній зуб уві сні

Передній зубок уві сні, на думку сонників, уособлює найдорожчого сновидцу людини. Не важко здогадатися, якщо наснилося, як у вас випав передній зуб, що трапиться якась неприємність з цією людиною. Хоча часом тлумачі, що дають пояснення,, до чого сниться «зубастий сюжет», попереджають: проблеми можуть трапитися у самого сновидіння, а причиною цього стане його близький.

З чого він був

Крім того факту, що ви залишилися без зуба, згадайте, з чого був різець. Ось,, до чого сниться подібне сновидіння:

 • Кістяний — позбудетеся радості;
 • Скляний — уникнете небезпечної хвороби;
 • Молочний — нещастя вас не знайде;
 • Золотий — до втрати грошей;
 • З кераміки — заперечуватимете на коханого.
 • Кривава втрата: Бережіть дорогих людей

  Дуже важливим є той факт, що саме випав передній зуб у вас уві сні. Якщо ви втратили його в бійці, і бачите, що виплюнувши різець, у вас слина з кров’ю, то будьте уважні зі своїми домочадцями. Ваше невірне слово або вчинок, можуть надовго зіпсувати відносини з ними.

  Ще одне трактування,, до чого сниться випадання різців з кров’ю — це смерть кровного родича, але за статистикою, такі пророцтва збуваються вкрай рідко, заспокоюють сонники.

  Наснилося, як ви з кров’ю втратили два зуба? Подвійна втрата. Три? Потрійна — скоріш за все ви посваритеся з родичем і перестанете спілкуватися відразу з усіма членами його родини, передбачає Східний сонник. Особливо, якщо передній зуб випав без болю.

  Випадання «на суху»: Труднощі та шляхи їх вирішення

  Довелось втратити уві сні два зуба без крові? Не переживайте, нічого небезпечного з ріднею не трапиться. Швидше за все утруднення брата або сестри торкнеться і вас. Якщо дві «втрати» були праві, то ступінь спорідненості з братом буде дуже близькою. Лишається без крові частини щелепи з лівого боку — до неприємностей у далеких родичів.

  Уві сні ви бачите, що вискочила пломба? Сонник пастора Лоффа так розшифровує приснився сюжет: вас чекає непоганий прибуток, заради якої, однак, доведеться чимало попрацювати. За сонником Медеї, пломба означає свого роду перешкода до чогось хорошого. Лишається її уві сні — символ усунення перешкод.

  Верх і низ: Жіноче і чоловіче начало

  Як пророкують сонники, верхні зуби символізують чоловічу стать, а ось, нижні — жіночий. Циганський тлумач пропонує особливу увагу на цей факт приділяти дамочкам в цікавому положенні.

  Ось, до чого сниться, що у вагітної випав верхнє ікло: у вашій родині народиться хлопчик. Нижній зубок вискочив з ясен — дівчинка. Бачити, що у вагітної уві сні випало полчелюсті — до народження двійні або навіть трійні. Уві сні переважали нижні зубки — буде більше хлопчиків, і навпаки.

  Тлумачення Міллера

  За сонником Міллера, якщо вам приснилося, що у вас випав передній зуб — це означає нещастя, які будуть сипатися на вас одне за іншим. Вас чекає період «перманентного» невезіння, коли не варто починати нічого нового, все одно не вийде толку.

  Цікаве тлумачення сну пропонує сонник Міллера дивним баченням, в якому ви втрачаєте зубок, але намагаючись мовою намацати ямку на яснах, не можете її знайти. Такий сюжет говорить про те, що ви зустрінете давнього приятеля, з яким відразу не будете мати бажання бачитися, а ось, згодом самі станете шукати зустрічей.

  Сонник випав передній зуб, до чого сниться випав передній зуб уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: