Сонник віник, до чого сниться віник уві сні

У чоловіків цей предмет асоціюється радше з приємним проведенням часу в лазні з веселою компанією. У жінок же навпаки, з побутом і домашніми клопотами. А, до чого сниться віник? Сонник дає тлумачення з декількох сторін: з чого була зроблена мітла, які дії з нею відбувалися уві сні, і навіть з боку статевої приналежності сновидіння.

За сонником Цвєткова, побачити віник уві сні — пророкування хабарів і боргових зобов’язань. Зовсім скоро вам терміново доведеться розраховуватися за рахунками, або віддавати велику суму грошей за незаплановану покупку.

Якщо день народження сновидіння випадає на зимові місяці, то він може не сумніватися, до чого сниться новий віник. Якщо на ньому немає зайвих гілочок і листочків, то це символ хвороби або втрати посади. Для молодих господинь такий сюжет уві сні віщує клопоти.

Для народжених в іншу пору року віник за сонником Міллера інтерпретується як знак процвітання і багатства. Особливо, якщо цей предмет був тільки що куплений, ваше життя скоро насититься подіями, які ведуть до багатства.

Що означає віник уві сні за сонником XXI століття? Таке сновидіння віщує конфлікт з егоїстичним людиною, якій вам в результаті нічого не вдасться довести. Але якщо вам віддали волоть, то це явне передбачення про підвищення по службі.

За Малому Велесову сонником віник або мітла уві сні інтерпретуються як зміни в кращу сторону в життєвому укладі. Причому станеться таке з причини якої-небудь важливої ​​покупки, пов’язаної з бізнесом.

Сонник Мандрівника дає тлумачення віника уві сні з позиції уособлення цього предмета з особою жіночої статі — начальницею або господинею. Залежно від вашого ставлення до мітлі і будуть будуватися відносини з керівницею.

Дії з мітлою уві сні

Помсти підлогу віником — неоднозначний символ, що залежить від обставин і деталей картинки. Здебільшого, це дія уві сні інтерпретується як ознака про успішне закінчення задуманого справи, або як значне поліпшення матеріального становища. Якщо ви сметани сміття за поріг, то обставини змусять вас розкрити чужий секрет.

Мести сміття віником — прогноз сонника про болісної і тривалій роботі, яка відніме масу фізичних і моральних сил. І в кінці ви не отримаєте задоволення від праці — результат не виправдає очікуваного. Якщо при підмітанні в усі боки летять бризки води, можете готувати святковий обід — до вас приїде довгоочікуваний гість.

Якщо в сновидінні вам довелося замітати віником чисту підлогу, то незнайомий чоловік зробить для вас добру справу. Але якщо підлога була брудним, з великою кількістю сміття, то сонник пророкує невезіння в сімейних справах.

Бачити березовий віник уві сні — це в першу чергу передвістя сонника про довголіття і міцне здоров’я сновидіння. А, до чого сниться паритися віником? Якщо використовуються березові прути, то це знак очищення й омолодження, як раз зараз ваше тіло найбільше здатне до регенерації.

Езотеричний сонник дає вельми цікаві інтерпретації того,, до чого сниться віник банний. Такий сюжет віщує хворобливий стан сновидіння, зокрема проблеми з кістками і суглобами. А якщо ви їм активно парилися, то скоро посваритеся з хорошим другом.

Бити віником уві сні самого себе — тлумачення про те, що при належному підході і щире каяття ви зможете випросити прощення у людини, якого дуже давно образили. Якщо ви б’єте іншу людину, то вибачення будуть просити у вас, і якщо ви будете прихильні, то отримаєте самого відданого і чуйного друга.

Існує така приказка: «Вимітати сміття з хати», і це найправильніше визначення того,, до чого сниться покупка віника. Не обговорюйте своїх домочадців, до добра це точно не доведе, викличе лише пересуди і плітки.

Сонник віник, до чого сниться віник уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: