Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник відьма, до чого сниться відьма уві сні

Побачивши уві сні відьму, багато хто задається питанням, що віщує подібне сновидіння. Сонник може тлумачити його в залежності від емоційного стану сплячого. Якщо в нічних мареннях ви відчуваєте почуття страху, то це не дуже хороший знак. Якщо відьма потворна і навіть викликає огиду, то чекайте швидкого скандалу. Ще кілька варіантів того,, до чого сниться подібне, перераховано нижче.

Зла чаклунка

Якщо приснилося, що відьма нападає і загрожує, то в реальному житті очікують розчарування в домашніх справах. В цьому випадку Сучасний сонник застерігає: через вашого легковажності можуть виникнути проблеми на роботі. Будьте більш обережним, завбачливим і серйозним.

Почувши погрози та прокльони, виголошені відьмою уві сні, постарайтеся бути сильним і максимально зібраним наяву. Універсальний сонник стверджує, що тільки так вам вдасться впоратися з труднощами і негараздами навколишнього світу.

Побачивши уві сні злу чарівницю, слід уважно придивитися до свого оточення, поруч є якась зла жінка, яка намагається нашкодити сновидцу. Сюжет порозуміються як поганий вплив, неприємності і навіть попередження про можливе нещасний випадок.

Добра чарівниця

Якщо наснилася добра відьма з приємним обличчям — вас очікує зустріч з мудрою жінкою.

Якщо привиділася радісна відьма або навіть кілька, то сонник Езопа тлумачить це як ознаку дивного, навіть авантюрного пригоди, в яке дуже скоро буде втягнутий сплячий.

Сонник Міллера вважає, що примарилося добра і мила чарівниця знаменує собою якусь витівку, але, не дивлячись на її принадність, наслідки будуть непередбачувані.

Ще одне пояснення,, до чого сниться подібний сюжет — пошук розваг і веселощів, які згодом принесуть розчарування і навіть стануть джерелом небезпеки.

Обряди і зілля

Якщо сновидец побачив уві сні здійснення обряду, то це знак невпевненості в своїх силах. Універсальний сонник радить бути сміливішими. Тільки так можна добитися бажаного.

Якщо приснилося, що чаклунка готує зілля, то це явний знак, що на деякий час ви втратите інтерес до життя. Сонник Езопа попереджає, що це станеться через хворобу або власних душевних переживань.

Різні тлумачення

Відьма-чаклунка, що володіє магічними знаннями, отриманими від Диявола, здатна ставати перевертнем і приймати різні образи, проходити крізь стіни та ін. Дізнатися,, до чого сниться подібне явище, допоможе Універсальний тлумач.

Потрібно пам’ятати, що поява відьми уві сні тлумачиться по-різному. Якщо ви самі стали володарем таємних сил, то наяву намагаєтеся показати іншим свою могутність.

Самому бути магом в сновидінні — на превеликий подив. Це може також означати гнів сплячого, який він стримує. Ймовірно, ви зліться на кого-то і не можете самостійно впоратися з даними негативним почуттям.

Якщо приснилося, що чаклункою стала ваша кохана, то наяву це означає деяке охолодження її почуттів.

Якщо сниться, що в такому вигляді до сплячого прийшла його теща, то вашим планам заважають родичі. Не варто прислухатися до їхніх порад, тільки тоді справа принесе прибуток.

А ось убити уві сні відьму означає, що в реальності життя налагодиться і стане набагато краще. Сучасний сонник тлумачить такий сюжет, як знак фатальної помилки. У будь-якому випадку слід дізнатися,, до чого сниться відьма і дотримуватися обережності.

Якщо наснилася летить відьма на мітлі, то це може бути ознакою хвороби. Аналогічний сон також трактується як передвістя появи людини, який може створити масу проблем і навіть зруйнувати спокійне життя.

Хворому побачити уві сні відьму — швидшому одужанню, але тільки за умови використання для лікування нетрадиційних способів. Часто такий сюжет є символом незрозумілого події.

Сонник відьма, до чого сниться відьма уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: