Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник велетень, до чого сниться велетень уві сні

До чого сниться велетень? Сонник дає кілька значень цього образу. Бачення можна витлумачити зовсім по-різному: від невдач, пліток, підступів злостивців до перемоги над ворогами, радості, благополуччя. Трактування залежить від настрою велетня, його дій, вражень людини уві сні.

Ділова сфера

Бачити уві сні велетня, який загрожує — попереду невдачі і плітки про вас. Якщо ж він сидить або працює — успіх у справах забезпечений.

До чого сниться добрий, доброзичливий велетень? Сновидець може розраховувати на дружбу з впливовими людьми. Злий же сигналізує: хтось могутній здатний перешкодити вашим планам.

Наснилося тікати від людей-велетнів? Обставини виявляться сильнішими вас, тому краще відступити. Може, це невдача в одній справі, але також привід добре продумати наступний проект.

Будьте готові до випробувань

Раптово з’явився поруч велетень, за сонником Міллера, попереджає: належитьзіткнення з недругами. Якщо уві сні йому вдалося вас зупинити — значить, програєте. Коли ж самі зробите так, що йому доведеться тікати від вас — це відмінний знак.

Бачити уві сні нападника чоловіка-велетня, означає: начальство буде критикувати. Постарайтеся спокійно все сприйняти, зробити необхідні висновки.

До чого сниться величезна жінка? Сонник стверджує: наяву людина отримає рішучу відсіч, якщо буде претендувати на те, що йому не належить.

Велетень уві сні може передвіщати поява ворога з огидним характером, тобто злопам’ятної, здатного на витончені підступи.

Тонкощі взаємин

Приснився людина величезного зросту, іноді вказує: сновидец даремно недооцінює і вважає незначним когось із знайомих. Можливо, причина цього — завищена самооцінка, зарозумілість сплячого.

Сонники називають побаченого уві сні велетня, тобто чоловіка велетенського зросту, хорошою ознакою. Сновидець зможе взяти гору над своїми ворогами. Також на нього чекає безумовний успіх на діловому терені.

Ви впораєтеся з труднощами!

Людожер, за сонником, віщує сплячому розчарування в людях, самотність. Однак якщо сплячий вб’є його — значить, подолає свої проблеми, зможе досягти успіху.

До чого сниться закоханому бути велетнем? Сонник сповіщає: він не приділяє достатньо уваги своєму партнеру. Сплячий вважає себе лідером їх відносин, хоче маніпулювати коханою людиною, щоб той йому підкорявся. Щоб зберегти зв’язок, треба переглянути свої переконання.

Люди-велетні часто означають наближення великих труднощів. Сновидець зустрів їх мужньо, не боячись? Проблеми благополучно вирішаться.

Добрий знак

Приснився чоловік-велетень, який виявився добрим, віщує велику радість наяву.

Той, що біжить велетень, якщо самі змусили його втікати, віщує, за сонником, міцне здоров’я, благополуччя і процвітання.

Бачити доброго велетня уві сні — в життя сплячого, що знаходиться в складній ситуації, з’являться світлі могутні сили і нададуть допомогу (матеріальну або моральну). Важливо, що вона прийде вчасно і благотворно вплине на обставини або на сплячого, який зможе сам змінити ситуацію.

Коли жінці наснилося, ніби вона перетворилася в велетку — можливо, незабаром отримає більшу суму грошей.

Сонник велетень, до чого сниться велетень уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: