Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник викрутка, до чого сниться викрутка уві сні

До чого сниться звичайнісінька викрутка? Уві сні це красномовний натяк: ви чудесним чином викрутитеся з досить складній ситуації. Сонник пропонує ще ряд розшифровок з урахуванням додаткових деталей.

Дійте!

Що уві сні означає викрутка? Цей сновідійний образ символізує можливість виправлення скрутного становища або, навпаки, натякає на те, що обставини склалися гірше нікуди.

В принципі, сонник вважає, що у вас поки що є практичні можливості що-небудь змінити на свій розсуд.

Наснилася викрутка? Виниклі перешкоди можна подолати, потрібно лише докласти трішки зусиль, а не чекати подарунків від долі.

Міллер відповідає

До чого сниться банальна викрутка по сонником Міллера? Він вважає, що вас чекають проблеми і різного роду труднощі, для вирішення яких потрібно не стільки сила волі, скільки хитрість і навіть спритність.

Впевнені?

До чого ще сниться цей різновид робочого інвентарю? Ви явно допустили незначну помилку, але не помітили цього. На жаль, така сумна помилка нашкодила всій справі, і результати вас дуже розбудують.

Довелось бачити, як умілий майстер хвацько крутить викруткою уві сні? В реальності укладіть дуже вигідне угоду або ж отримаєте звістку.

Самому невміло орудувати інструментом — до марного праці. Сонник підозрює, що ви задумали по-справжньому круте справу. Однак, швидше за все, воно не вигорить.

Удача або боягузтво?

Приснився шуруповерт, яким ви щось закручували? Наяву обійде конкурентів або суперників. Якщо ж процес був пов’язаний з труднощами, механізм не хотів крутитися або вістря зсковзувало, то сонник пророкує великі неприємності.

До чого сниться подібна робота ще? Ви прийняли вірне рішення і готові до дій. Одиноким сновидцем образ обіцяє щасливий шлюбний союз, а вже сімейним додаток і достаток.

Викручувати щось викруткою набагато гірше. Це ознака боягузтва, сумнівів і невпевненості, які ведуть до повної невдачі.

Бережіться!

Наснилася металева викрутка? Це означає, що до вас причепиться дуже спритний і не особливо приємна людина.

Зручний та якісний ручної шуруповерт уві сні символізують початок нового справи, з яким ви добре знайомі.

Наснилося зламане виріб? Є ймовірність підчепити заразну хворобу.

Яскраві особливості

Сонник радить врахувати будь-які особливості викрутки, яку довелося бачити уві сні.

 • Нова — придбаєте клопоти.
 • Іржава — нерозумне ставлення до своїх талантів.
 • Зламана — складності в завершенні справи.
 • Своя — рішення проблем.
 • Чужа — участь в справах сторонніх.
 • Велика — ремонт, будівництво.
 • Маленька — стримайте амбіції і гординю.
 • Тільки об’єктивність!

  До чого сниться випадково знайдена викрутка? Сонник пропонує таке тлумачення сну. Сам по собі предмет виступає символом об’єднання. Простіше кажучи, вам необхідно з’єднати окремі шматочки в щось ціле або хоча б дати ситуації об’єктивну оцінку.

  Довелось бачити розкидані предмети? Ви явно не розбірливі по життю, і це частенько приносить додаткові проблеми.

  Уві сні довелося складати багато викруток в робочий ящик? Вам терміново слід впорядкувати думки і поточні справи.

  Сонник викрутка, до чого сниться викрутка уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: