Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник виграти конкурс, до чого сниться виграти конкурс уві сні

Виграти конкурс уві сні — безсумнівна ознака того, що вас чекає успіх. Однак не поспішайте відразу радіти, попереджають сонники. Для початку пригадайте, які саме змагання проводилися, і що дісталося вам у нагороду, а вже потім, з’єднавши воєдино всі отримані знання, ви зрозумієте,, до чого сниться цей виграш, і так чи радісно його значення.

Сонник Міллера

Тлумач сновидінь Густава Міллера пророкує прийняття правильного рішення в тому випадку, якщо сплячій людині приснилося, що він виграв конкурс на вакантне місце в престижній компанії. Це дозволить йому не тільки самоствердитися і потішити самолюбство, а й отримати пристойний «бонус» у вигляді солідної зарплати.

Бачити таку мрію напередодні важливої ​​зустрічі — символ успішного проведення переговорів.

Конкурс краси: Від розваг до знайомства з «принцом»

До чого сниться дівчині, що вона не просто взяла участь, а й виграла в конкурсі краси, знає Сучасний сонник. За версією даного тлумача, бачити уві сні себе з короною переможниці на голові — сигнал про те, що в її житті з’явиться людина, здатна втілити всі дівочі мрії.

Чоловікові наснилося, що він став «Містером Міста» або, скажімо, університету? Таке бачення уві сні, за версією того ж тлумача, означає веселі і запальні розваги в компанії прихильниць і друзів.

Пісенно-танцювальне змагання як символ несподіваного доходу

Виграти конкурс пісні і танцю уві сні, на думку більшості сонників, означає несподіване отримання додаткового джерела доходів. Правда, таке тлумачення сну в більшій мірі стосується танцювального заходу, ну, або поєднаного з співом.

А ось якщо наснилося, що ви стали «Відкриттям року» на конкурсі пісні, то це говорить про те, що ви зможете без зусиль відшукати потрібну вам суму для задоволення своєї давньої мрії, радує Циганський сонник, пояснюючи,, до чого сниться призове місце на пісенному фестивалі.

Інтелектуальна вікторина — ознака раціонального підходу до проблеми

Тим сновидцем, які бачили уві сні, що їм вдалося виграти конкурс інтелектуалів, можна радіти. Таке сновидіння пророкує «відвідування» вашого мозку ряду блискучих ідей, які стануть ключовими в виправленні або поліпшення ситуації, що склалася, віщає сонник Девіда Лоффа.

А якщо до того ж наснилося, що в інтелектуальній вікторині жоден учасник не міг зрівнятися з переможцем, яким, як ми пам’ятаємо, є сам сновидець, то це обіцяє закінчення періоду труднощів через підвищення соціального статусу сплячого. Простіше кажучи, сновидіння чекає або вдалий шлюб, або отримання прибуткового містечка.

Чим нагородили?

Обов’язково уточніть, тлумачачи,, до чого сниться сюжет, в якому ви змогли виграти в конкурсі, чому саме вас нагородили уві сні, радять сонники. наприклад:

 • Грошима — будете підтверджувати професійну придатність;
 • Кубком — зможете задовольнити свої амбіції;
 • Путівкою — підете в захоплюючу подорож;
 • Грамотою — отримаєте цінну пораду;
 • Цінним подарунком — до нових цікавих знайомств.
 • Сонник виграти конкурс, до чого сниться виграти конкурс уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: