Сонник видра, до чого сниться видра уві сні

Вдалий шлюб, сприятливі зміни в інтимних відносинах, матеріальну стабільність обіцяють сонники всім, кому довелося уві сні бачити купалася видру. Щоб дізнатися докладніше,, до чого сниться морська хижачка, згадайте, в річці вона була, або на суші і що при цьому робила.

Пояснення сонника Міллера

Густав Міллер вбачає в морських видр символ ніжності, материнської ласки, загальної любові. Він показує в своїх роботах, як зміняться обставини, якщо приснилася хижачка:

 • Плаваюча у воді — до сімейної ідилії;
 • Грає з потомством — до появи покровителя;
 • Мокра і розпатлана — до скандалу вдома, на робочому місці;
 • Нападаюча — до заздрісним подругам.
 • Обставини виявляться на вашому боці

  Грає в прозорих хвилях моря видра, обіцяє появу покровителя, який за один раз вирішить купу проблем, що накопичилися. Дівчатам чекає знайомство з щедрим спонсором, у хлопців вийде накопичити власні кошти на нерухомість, або іншу велику покупку.

  Вороги відійдуть в сторону, суперниці не зможуть зашкодити, відносини оновляться і розквітнуть яскравими фарбами — це майже все,, до чого сниться переливається ондатра на березі. Бачити уві сні видру — двоякий знак. Все залежить від відчуттів, які виникли при зіткненні з нею.

  Терміново відродите почуття

  Традиційні сонники теж добре роз’яснюють,, до чого сниться хижачка в воді. Грати з нею і зловити уві сні — до кінця холостяцького життя. Одиноким людям варто задуматися про родинне вогнище, домашній затишок.

  Сонники гарантують, що раннє заміжжя або одруження обов’язково стануть щасливими. Чим чистіше місце на річці, в якому наснилася видра, тим краще буде оновлено почуття закоханих. Тлумачення сну в таких випадках зводяться до позитивного результату.

  Будьте пильні

  Розпатлане і зле тварина свідчить про наявність в ваших колах недоброзичливців. Заздрісники так і шукають слабкі місця, щоб тут же на них натиснути і скористатися безпорадністю сновидіння. Щоб зрозуміти,, до чого сниться обдерта видра, згадайте її поведінку.

  Заплив видри в воді каламутній, або стоячій, обіцяє масу неприємностей, низку випробувань, через яку доведеться пройти молодим парам. Тендітні відносини ризикують розсипатися, і навпаки, міцна сім’я гідно витримає будь-які пересуди з боку злих язиків — стверджує сонник Ванги.

  Напади не уникнути

  Бачити уві сні ондатру, ловити, але не спіймати — означає втратити великий проект. Нападає тварина символізує небезпеку в фінансових питаннях. Якщо наснилася агресивна видра, пам’ятайте — вас чекає конфлікт з близькими родичами.

  Підступність суперників сонники обіцяють того, хто побився уві сні з видрою. Спіймати, але не перемогти морське тварина — означає поразку і в реальній сутичці. Жінкам є ризик втратити давнього шанувальника, якщо ондатра приснилася хворий, або взагалі мертвою.

  Сонник видра, до чого сниться видра уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: