Сонник виграти в лотерею, до чого сниться виграти в лотерею уві сні

До чого сниться виграти в лотерею? Найчастіше такий сюжет уві сні не віщує подібного везіння наяву, тому від ризику краще утриматися. Однак сонник пропонує і сприятливі тлумачення бачення: приємні новини, успішний бізнес, зустріч з хорошими друзями.

Уважніше з фінансами

Придбати уві сні лотерейний квиток обіцяє фінансові втрати. Якщо ж наснилося знайти невикористаний лотерейний квиток — скоро зможете знайти досить значну суму.

До чого сниться бачити великий виграш? Сонник обіцяє: отримаєте відмінні новини. Однак таке сновидіння може попереджати дівчину про марно сподіваючись на щасливе заміжжя.

Любовні взаємини

Приснився виграш рекомендує закоханим придивитися до свого обранця (обраниці) — можливо, він недостатньо чесний, надійний.

Юнака виграш уві сні закликає не поспішати пов’язувати себе узами з нинішньої пасією, нехай навіть вона сильно запаморочила йому голову. У неї може виявитися поганий характер і пристрасть до всяких пліток, чвар.

Дівчину сонник попереджає про розчарування, викликаному її легковажністю, несерйозності нинішніх відносин. Їй треба зрозуміти: лотереї у взаєминах не буває, потрібно прикладати зусилля, чимось жертвувати, щоб вибудувати їх правильно. Тому дівчині потрібно змінити свою поведінку.

Сонник Міллера: починання виявляться невдалими

Наснилося виграти в лотерею? Це не дуже сприятливий знак. Він обіцяє безперспективні підприємства, невдалі проекти.

Хороші ознаки

Іноді бачення, ніби виграли велику суму, сонник трактує як передвістя життєвого успіху, вдалих бізнес-починань. Також великий лотерейні приз віщує перемогу, успішний старт справ, придбання людиною поваги оточуючих.

Бачити, як комусь пощастило уві сні означає: незабаром зустрінетесь з хорошими друзями, весело проведете час.

До чого сниться виграти в лотерею автомобіль? Вас чекає хороший період, можливе підвищення зарплати на роботі. Також отриманий автомобіль вказує на несподівану допомогу при ускладненнях.

Проявіть більше обачності

Виграти в лотерею гроші уві сні віщує тривогу через різних проблем. Сонник закликає бути обережними: можлива зустріч з підступними людьми або розчарування в людині, якій дуже симпатизували. Також виграні гроші обіцяють ризик опинитися в пастці. Через власні низинних схильностей можна нанести шкоду своїй репутації.

До чого сниться великий джекпот? Він обіцяє невелике збільшення його добробуту або несподіване рішення якоїсь проблеми.

Наскільки крупно повезло

Тлумачення сну враховує, що вдалося виграти в лотерею:

 • Гроші — приємно провести час з веселими людьми;
 • Зірвати джекпот — несподіваний і приємний заробіток;
 • Машину — хороший час для втілення планів, обставини складуться вдало;
 • Квартиру — необгрунтовані надії.
 • Дуже часто приснився сюжет, ніби щось виграли в лотерею, відображає бажання отримати це даром, не доклавши зусиль. Зазвичай найбажанішими речами є квартира, машина, велика сума. Сонники часто дотримуються такої думки: це радість уві сні, але розчарування наяву. Наприклад, бачити, ніби отримали таким чином квартиру означає: навряд чи вдасться її скоро придбати.

  Сонник виграти в лотерею, до чого сниться виграти в лотерею уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: