Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник відображення, до чого сниться відображення уві сні

Власне відображення уві сні трактується сонником неоднозначно. Якщо воно чітке — це віщує зміни, майбутній вибір, рішення проблем. Коли ж відбивається хтось інший — це попередження про несприятливий вплив. Зрозуміти,, до чого сниться бачення, допоможуть інші деталі.

Можливі зміни або важливий вибір

Наснилося своє відображення такого ж виду, як наяву? Сонник підкреслює: людина знайшла внутрішню гармонію, тому він успішно подолає всі труднощі.

До чого сниться своє відображення молодше або красивіше, ніж наяву? Ви необ’єктивно оцінюєте себе, перебільшуючи гідності і красу.

Свій відбиток зовсім іншого вигляду — чекають зміни. Якими вони виявляться — залежить від побачених уві сні подробиць.

Коли їх наснилося відразу два (в трюмо) — сонник сповіщає: у сплячого є два різних варіанти вирішення проблеми. Цей вибір визначить, як повернеться далі його доля.

Треба будувати чіткі плани

Два відображення якихось предметів, людей уві сні — значення сновидіння посилюється, але треба трактувати його відповідно подробиць.

Свій відбиток у воді вказує: ваші плани дуже нечіткі. Слід продумати мету, щоб знати, куди рухатися далі.

Наснилося відображення місяця у воді? Сонник повідомляє: ваші очікування не виправдаються, оскільки ви розраховуєте на людину, яка при першій же можливості підведе. Також відблиск диска місяця на водній поверхні віщує нове романтичне захоплення, але обранець (обраниця) може розчарувати.

Успіхи і невірна оцінка обставин

До чого сниться бачити зірки в воді? Бачення уві сні обіцяє людині відкриття на тому терені, де він найбільш компетентний.

Також бачити блиск зірок на рівній гладі озера або іншої поверхні означає бажання сновидіння піти від реальності. Однак проблеми самі нікуди не подінуться, їх стане тільки більше.

Тлумачення сну про відображення може бути наступним: бачити себе у великому чистому дзеркалі — незабаром будете пишатися власними успіхами, за які отримаєте заслужену похвалу.

Якщо воно каламутне — неможливість об’єктивно оцінити обставини: щось або хтось заважає це зробити. Потрібно з’ясувати, чому так відбувається.

Втрата індивідуальності, підпорядкування

Наснилося, ніби дивитесь у дзеркало, але там немає відображення? Сонник попереджає: цей несприятливий знак уособлює втрату індивідуальності. Проведіть поглиблений аналіз свого внутрішнього світу і прагнень.

Бачити замість себе уві сні іншу людину означає повне підпорядкування чужій волі, що відбулося вже давно.

Сторонній вплив

Власне відображення в вікні уособлює, як каже сонник, прагнення сплячого оцінити ситуацію, що склалася з боку.

Відображення у вікні або в склі повідомляє уві сні про сильному сторонньому впливу, про який сплячий може навіть не підозрювати. У склі — сновидец обрав не найкращий спосіб, щоб зрозуміти ситуацію.

До чого сниться чуже відображення? Сонник попереджає про несправедливі вчинки оточуючих по відношенню до сплячого.

Також чуже відображення — сигнал про погане вплив на вас когось із оточення. Причому, це не обов’язково той, хто приснився. Просто треба уважніше придивитися до недавніх знайомих.

Подробиці сновидіння

Пригадайте, яке відбиток було уві сні:

 • Власне — можлива хвороба або невдачі;
 • Чуже, незнайоме — несприятливі зміни;
 • Особи — отримати звістки здалеку;
 • Простягнутої руки — допомога, звідки не чекали;
 • Тіла — можливо захворювання.
 • Значення за сонником Міллера

  До чого сниться дзеркало, де відбивався хтось інший? Це означає: він може використовувати сновидіння для корисливих цілей.

  Сонник відображення, до чого сниться відображення уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: