Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник відро з водою, до чого сниться відро з водою уві сні

Багато сонники впевнені, що повне відро з водою, побачене уві сні — ознака стабільного матеріального становища, сімейного благополуччя. Те,, до чого сниться цей предмет, залежить від багатьох чинників: його зовнішніх особливостей, стану рідини і ступеня наповненості.

Радійте — вам відкриті всі дороги!

Мусульманський сонник однозначно тлумачить,, до чого сниться повне відро з водою. Приснилося нічне бачення є ознакою великого прибутку, звичайно, якщо уві сні рідина була чистою.

У китайському снотолкователе образ з повною місткістю з чистою водицею, означає набуття досвіду або ще чогось, що можна використовувати для себе з користю. Набирати посудиною водичку з колодязя — до розширення свідомості; нести його в руках, уособлює можливість втілити свої задуми в реальність.

Готуйтеся — попереду копітка справа

Як стверджує Сучасний суміщений сонник, нести уві сні відро з водою, обіцяє сновидцу клопітка справа, особливо, якщо доводиться набирати цілющу вологу з річки. Носити посудину з прозорим вмістом, позначає, що в реальній дійсності результат турбот задовольнить сновідящего. Бачити, що вода каламутна або чорна, значить, клопоти заберуть багато фізичних і моральних сил.

Серцеві моменти

В сонник доктора Фрейда є пояснення,, до чого сниться носити відро з водою. Бачити подібне сновидіння молодій жінці — до вагітності. А ось якщо панночка несе два відерця уві сні, то наяву її чекає зустріч з двома молодими людьми, які серйозно захопляться нею. Довелось віднести їх в баню — наміри чоловіків будуть далекі від платонічних.

Заміжнім, бачити два відра з водою уві сні, згідно сонником Фрейда, говорить про те, що у сексуального партнера є зв’язок на стороні. Однак ви настільки цінуєте свою другу половинку, що готові пробачити їй зради, аби тільки бути разом з коханим.

Забудьте про непотрібного…

Сновидіння, в якому доводиться виливати з відра воду, особливо якщо вона брудна, означає (9,2), що вам необхідно позбутися від чогось у вашому житті, що заважає реалізуватися, йти вперед. Виливати з відерця брудну рідину, після збирання власного будинку разом з половою ганчіркою — застерігає про обережність: подробиці вашому сімейному житті можуть стати відомі оточуючим.

Сонник Медеї роз’яснює,, до чого сниться виливати з ємності брудну воду, очищенням сплячої людини, позбавленням від тягот гріхів і забобонів. Лити її в ємність, або навпаки, зливати її — застерігає про конфлікт, виною якого стане ваше занудство і незговірливість.

Подробиці сновидіння

У багатьох сонниках, тлумачення сну, залежить від дій самого сновидіння або приснився персонажів. так:

 • Облити когось холодної водицею — до несподіванки;
 • Облити небіжчика — чекайте звісток здалеку;
 • Переливати водицю з маленького в велике цебро — до душевного і фізичного занепаду;
 • Наливати уві сні воду з великої судини заповнюючи маленький, обіцяє благополуччя, спокій;
 • Наснилося, що відро з водою незвичайної форми — до несподіваного приїзду гостей.
 • Трактування психолога Міллера

  Сонник Міллера, який наснився образ пов’язує з можливостями сплячої людини. Так, за версією психолога, черпати воду з річки уві сні, обіцяє сновидцу важка і виснажлива праця. Вилити на голову або пити з відра воду — до несподіваних новин, цікавої інформації.

  Сонник відро з водою, до чого сниться відро з водою уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: